DAKO Sport byl malým velkým snem mladého muže. Firmu založil v roce 2009 a o rok později vlastními silami zrekonstruoval prostory na Bubeníčkově ulici. V roce 2010 otevřel své dveře nejen s cílem prodávat, ale i poskytnout servis, a to vše s touhou ,,dělat to trochu jinak“. Začátky byly náročné a jak to bývá, někdy i hořké. Po roce na Bubeníčkové již byly prostory těsné a touha po dalším provozu ve vlastním posunula DAKO Sport o kousek dál, na místo dnešního sídla – na Rokytovou 26a. Opuštěný domeček na křižovatce opět prošel vlastnoruční rekonstrukcí s účastí všech ochotných blízkých, kterým patří velké DÍKY. V roce 2012 přibyla do sortimentu a služeb oblast cyklo a ve stejný rok jsme se stali speciální prodejnou na koloběžky značky Kostka. O tři roky později už i v domečku bylo těsno a vyvstala myšlenka pozemek zastavět o něco víc. Na krásný projekt pana projektanta Ing.Mojmíra Kopeckého, ale už vlastní síly nestačily. Aby byl provoz co nejméně přerušovan, stavělo se na etapy. Nové prostory byly zvětšeny o dvě třetiny a otevřeny 12.12.2016. Rok poté sídlo čekalo na nové ,,šatičky“ v podobě fasády, která byla na podzim 2017 dokončena. Byť to stálo mnoho sil, máme z toho velkou radost. A dál na sobě pracujeme...

Milujeme hory. Na hory se všichni vždy těší, na horách jsou na sebe lidi milejší a vstřícnější. V DAKO Sportu se jako na horách chceme cítit dobře nejen my sami, ale chceme, abyste se tak cítili i Vy. Oheň v krbu, kavárna a někdy v budoucnu snad i střecha s aktivitami...to vše nás baví, těší a chceme se o to s Vámi dělit. Pokud na naše služby u nás chvíli čekáte, nemějte nám to za zlé. Snažíme se všem dobře poradit a pomoct vybrat. Rovněž v případě provádění servisu, či vybírání pomůcek z půjčovny věnujeme řádnou pozornost nejen Vašim přáním, ale i tomu, abyste se při provozování letních či zimních radovánek cítili bezpečně.

Naši práci děláme srdcem a s ochotou, a věřte že často i mimo vymezenou otevírací dobu. Snažíme se o to, aby nás práce bavila, Vás aby těšilo k nám přicházet a abyste se rádi vraceli.

Zpět na partnery