Tři generace pilotů - Profesionální servis - Individuální přístup

Jsme rodinná firma s více než 15 lety zkušeností. Nabízíme široké portfolio leteckých prací a služeb, ale především nabízíme možnost využít naše letouny a vrtulníky podle vašich individuálních potřeb.

Volnočasové létání i profesionální služby

Společnost Blue Sky Service provozují zástupci tří generací rodiny Veselých – Pavel, Michal, Pavel ml. a Lukáš. Létáme z mezinárodního letiště Brno-Tuřany po České republice i do mnoha destinací Evropy. V roce 2019 jsme nalétali v průměru 1024 hodin na vrtulnících a 1231 hodin na letounech.

Firmu jsme založili v roce 2003 a postupně rozšiřujeme portfolio nabízených služeb i flotilu letadel. Dnes provozujeme 27 různých strojů. Chcete se proletět stíhačkou? Udělat si licenci na pilotování vrtulníku? Sháníte aerotaxi na leteckou dopravu? Potřebujete pomoci se servisem vašeho vlastního letadla?

Ať už chcete někomu darovat adrenalinový zážitek nebo hledáte efektivní způsob, jak se spolehlivě dostat na obchodní schůzku, připravíme vám nabídku na míru. Vždy se snažíme maximálně přizpůsobit vašim přáním a nárokům, abychom vám mohli doručit zážitek z nové dimenze.

Zpět na partnery