Extraligový restart Židenicím příliš nevyšel. V sobotu totiž těsně nestačily na Tatran a v neděli ztratily bod s Mladou Boleslaví. Přesto se s nováčkem soutěže jednalo o výhru, od které se Dračice mohou odrazit. Nic lehkého je ale nečeká během následujícího víkendu, utkají se totiž s Olomoucí a Ostravou. Tedy soupeři, se kterými v letošní sezoně již prohrály. 

FBS Olomouc vs. K1 Florbal Židenice

Ženy se v sobotu vydají do nedaleké Olomouce. Místní FBS zažívá povedenější vstup do sezony než v předchozím ročníku, z úvodních 7 zápasů totiž vybojoval 9 bodů a v tabulce se nachází o jednu příčku právě před Židenicemi. První zápas po restartu Extraligy vyšel Olomouci na jedničku, když v sobotu podruhé v sezoně porazila Jičín, tentokrát v poměru 6:3. Na nedělní utkání budou chtít Hanačky co nejdříve zapomenout, s Tatranem totiž prohrály vysoko 0:11. Podaří se Židenicím oplatit Olomouci nečekanou prohru z domácího hřiště? Zápas můžete sledovat v sobotu 30. ledna od 14:00 na portálu tvcom.cz. 

Soupisky týmů

K1 Florbal Židenice

FBS Olomouc

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

K1 Florbal Židenice vs. FBC ČPP OSTRAVA

V neděli do Brna dorazí FBC ČPP OSTRAVA, tedy celek, který se v probíhajícím ročníku Extraligy nachází na 2. příčce. FBC zvítězilo ve všech šesti úvodních zápasech, ale v neděli proti FbŠ Bohemians ztratilo první bod, když svého soupeře porazilo až v prodloužení. Ofenzivní sílu ostravského týmu netřeba představovat. O přísun branek se stará zejména trojice Kotzurová, Mlejnková a Kristína Hudáková, která v úvodních sedmi zápasech dohromady nasázela 33 branek. Židenice ale umí Ostravu potrápit, což ukázaly v předchozích 3 extraligových zápasech. V tom domácím z loňské sezony dokonce zvítězily 7:4 a utnuly tak téměř pětiletou sérii bez výhry proti svému nedělnímu soupeři. Zvládnou Židenice znovu porazit favorita? Moderovaný přenos sledujte od 17:00 na tvcom.cz.

Soupisky týmů

K1 Florbal Židenice

FBC ČPP OSTRAVA

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

PROGRAM 14. a 15. KOLA EXTRALIGY ŽEN


Podpořte naše děvčata a fanděte alespoň na dálku! 

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon