A-tým žen si napravil reputaci po domácí prohře s Tatranem v Mladé Boleslavi, kde se mu podařilo porazit nováčka Extraligy vysoko 6:1. Jednoduché utkání to ale nebylo. Do vedení sice Židenice poslala Eva Urbášková, ale po vyloučení Indrové domácí srovnali. Mladá Boleslav dostala možnost další přesilové hry, ale s tou příliš dobře nenaložila. Lucie Romančáková totiž využila zaváhání v obraně a po povedené individuální akci vrátila Dračice do vedení. Nakonec se jednalo o branku rozhodující. Židenice se sice trápily, ale ve třetím dějství svým soupeřkám utekly. Postupně se prosadily Dernerová, podruhé v zápase Urbášková a dvě premiérové branky v Extralize si připsala Klára Jahodová. Ve vyrovnaném utkání nakonec ženy vybojovaly plný počet bodů po výhře 6:1. 

Olomouc v prvním kole musela sklonit hlavu před silnějším Chodovem, ale v domácím zápase s Jičínem si připsala první tři body  v sezoně. Ve třetím kole Olomouc zajížděla do Prahy, kde změřila síly s Tatranem. Střešovické hráčky si vypracovaly výrazný náskok, ve 3. třetině totiž vedly vysoko 9:2. Hanačky se ale nevzdaly a pěti brankami zdramatizovaly zápas. Tatran si ale výhru pohlídal, Olomouc tak v zápase plném branek prohrála 6:9. 

Zápas 4. kola s Olomoucí nebude jednoduchý, tak přijďte děvčata podpořit, budou vás potřebovat! Utkání, které se odehraje výjimečně na palubovce staré haly na Vodové, startuje v 15. hodin. 

Vzájemná utkání ze sezony 2019/20:

3. kolo: K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 12:2 (2:0, 5:0, 5:2)

14. kolo: FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)