Znojmo a Bulldogs Brno byly dalšími soupeři židenických starších žákyň na čtvrtém turnaji v této sezoně, který se konal na sportovní hale ve Zlíně. V prvním utkání se Dračice podruhé v sezoně střetly se Znojmem. Výborně jim vyšel start do zápasu, ale Znojmo poté převzalo otěže a třemi góly otočilo skóre. Žákyně se ale nevzdaly a do konce základní hrací doby srovnaly. V nájezdech navíc skórovala Nela Horáková a Židenice se mohly radovat z vítězství. Znojmu tak oplatily porážku z prvního vzájemného zápasu.

V druhém utkání žákyně čekal vedoucí tým tabulky Bulldogs Brno. Roli favorita soupeř potvrzoval už v první minutě, kdy se dostal do vedení 2:0. Do konce třetiny sice snížila Vendula Žáková, ale soupeř znovu odskočil na rozdíl dvou gólů. V druhém dějství se Magdě Jansové podařilo snížit, ale Buldočky šesti góly utekly do sedmibrankového trháku. I přes velký brankový rozdíl se žákyně nadále snažily a za tuto snahu byly odměněny dalšími dvěma góly.

Turnaj ve Zlíně hodnotil trenér Mojmír Pruch. "Do Zlína jsme odjeli v počtu 9+1, takže jsme proti Znojmu a Bulldogs mohli jen překvapit. I přesto se nám povedlo dobře vykročit do zápasu proti Znojmu a šli jsme do vedení díky gólu Martiny Jansové, pro kterou to byl první gól při svém vůbec prvním startu za starší žákyně. Soupeř nám ale tuto výhodu nenechal na dlouho a brzy srovnal. Druhou třetinu jako bychom jen přihlíželi tomu, co hraje soupeř a nechali jsme jej odskočit o dvě branky. Do třetí třetiny však holky nastoupily s úplně jiným nasazením a brzy bylo srovnáno zásluhami Vendy Žákové a Doroty Šedé. A hrálo se od nuly. Zápas nakonec rozhodly až nájezdy, kdy naše gólmanka Nikča Cenková nepustila ani jednu branku a o náš rozhodující gól se postarala Nela Horáková. Vítězství tak putovalo za týmem, který ukázal, že jej chce víc. Do druhého zápasu jsme nastupovali proti lídrovi tabulky, očekávali jsme těžký zápas. Soupeř se brzy dostal do vedení, které se nám ovšem povedlo snížit gólem Vendy Žákové. Druhá třetina se nesla v podobném duchu, jako první a prosadit se dokázala Magda Jansová. I když se nám dlouho dařilo alespoň trochu držet krok, tak se později ukázalo, že soupeřova převaha, co se počtu hráček týče, je znát a nám začaly docházet síly. Soupeř nám postupně odskočil o několik branek a i přesto to naše holky nevzdaly a z posledních sil vstřelily gól ještě Anna Škorpíková a Sofie Pechurová.

Celkově se nám turnaj vydařil, dokázali jsme urvat jednu výhru a ve druhém zápase se nám povedlo, v porovnání s předchozím vzájemným zápasem se stejným soupeřem, kdy jsme neskórovali, vstřelit hned 4 branky. Z turnaje jsme tak odjížděli se spoustou nových zkušeností a dokonce jsem v šatně od holek slyšel, že to byl nejvydařenější turnaj starších žákyň. Děkuji a budu se těšit na příště."

I příště, tedy v sobotu 3. 12., se děvčata utkají s Bulldogs Brno, dále také se Zlínem.