Starší žákyně odstartovaly novou sezonu. Na brněnské hale SportPoint se postavily Bulldogs a Znojmu. V prvním klání mladý celek působil ospale a nestačil tempu soupeřek. Žákyně se ani jednou neprosadily a výhru si tak připsaly jejich protivnice. Poměrně špatně se vyvíjel i druhý duel, Znojmo se brzy dostalo do vedení a v 11. minutě svítilo na tabuli skóre 4:0. Dračice se však probudily, dostaly se do tempa a začaly skóre korigovat. Třemi góly během osmi minut se dostaly na rozdíl jediné trefy. Znojmo však znovu odskočilo a Dračice je již gólově nedohnaly.

První turnaj hodnotila trenérka Markéta Sedláčková. "Starší žákyně se na startovním turnaji nové sezóny držely pravidla „první vyhrání, z kapsy vyhání". Utkaly se s Bulldogs a Znojmem. V obou zápasech jsme si spíše než na nebezpečné Dračice zahrály na ospalé princezny. Vysvobození přišlo až ve druhém zápase, kdy jsme se po rychlých 3 obdržených brankách vzpamatovaly a snažily jsme se o překlopení zápasu na naši stranu. Věříme, že se budeme postupně zvedat. Stejně jako v minulé sezoně, jelikož cílevědomost a dravost žákyně v sobě mají. Stačí jen to, co trénujeme, přenést do hry. K prvním startům ve starší kategorii chci pogratulovat Aničce Staré a Dorotce Šedé!"