V prvním zápase nastoupily židenické žákyně proti TJ Znojmo LAUFEN CZ. Zápas byl v režii Židenic a díky tomu si dokázaly během utkání vytvořit tříbrankový náskok. Postupně se trefila Žáková, Žampachová a Jansová. Šňůru židenických gólů přerušilo Znojmo, když snížilo stav po trefě Mičové. Holky si však svůj tříbrankový náskok chtěly udržet a tak se ještě na začátku posledního dějství trefila Bartošová. Utkání skončilo poměrem 4:1 pro Židenice.

Rozstřílené z prvního utkání vstoupily Dračice do druhého. V něm na ně čekal soupeř Zlín Lions. V zápase se objevilo mnoho nových gólových střelců. Nejdříve se tedy trefila Bartošová, ale vzápětí ji následovala Škorpíková. V další třetině se prosadila Štěpánová. Do konce druhé třetiny dokázal na židenické góly Zlín reagovat a po střele Svozilové snížil stav na 1:3. Pár vteřin před koncem byla Zlínská hráčka vyloučena za nedovolené vrážení a tak Židenice dostaly příležitost k navýšení skóre. Do třetí třetiny tedy nastoupily holky Židenic v početní převaze a tuto možnost využily. Střela Nely Horákové byla gólová a navýšila tak stav utkání na 4:1. Ještě dvě střely před koncem utkání dokázaly Dračice usměrnit do brány soupeře a skóre tak upravila Šedá a 30 vteřin na to se znovu prosadila Horáková. Konečné skóre tohoto utkání tak skončilo opět ve prospěch Židenic 6:1.

Komentář trenérky Markéty Sedláčkové:

"V Otrokovicích na nás čekala odveta z minulého kola, kde se nám podařilo urvat 6 bodů v sedmi lidech. Tentokrát jsme však nastoupili v plné sestavě a s odhodláním, že si odvezeme další plný počet bodů zpět do Brna. To se nám také podařilo s přehledem. Oproti minulým zápasům mladé Dračice nastoupily do zápasů s klidnou hlavou a výkon celého týmu byl konzistentní. Po celé sezóně, kdy jsme postupně rostli a každý zápas byl pro nás zkušeností, jsme se dostali do stavu, kdy již nejsme nejslabším týmem, ale dokážeme pořádně hru okořenit i silnějším soupeřům. A právě ti na nás čekají v posledním kole ve Znojmu. Utkáme se s Hattrickem, se kterým již umíme hrát vyrovnané zápasy a potrápíme i tým Bulldoček. Děkujeme holkám za jejich nasazení a všem rodičům za podporu a oslavu šesti bodů v cukrárně Jedním tahem a jak říkáte, Znojmo bude za odměnu!"

FOTOGRAFIE Z TURNAJE