Židenická děvčata nastupovala do turnaje s velkým věkovým i zkušenostním rozdílem, a tak pro ně byl začátek zápasu a výsledek první třetiny proti Hattricku Brno obrovským pozitivním překvapením. V podobném duchu probíhala i třetina druhá. Tým Dračic doplnily také mladší žákyně, a tak si část hráček musela nejprve zvykat na velký pětkový florbal. To se začalo projevovat ve třetí třetině, kdy žákyním začaly trochu docházet síly. V ní Dračice dostaly také možnost vyzkoušet si pětiminutovou přesilovku, která bohužel góly nepřinesla a naopak díky chytře zvolené taktice soupeře 4 góly inkasovaly. Konečný výsledek prvního zápasu je krutý, ale o výsledek na tomto prvním turnaji a celkově v této kategorii vůbec nejde.  

Do druhého zápasu Židenice nastupovaly proti dalšímu brněnskému týmu - Bulldogs Brno. Utkání se začalo vyvíjet velmi podobně jako to první, ovšem nejlepší část přišla s druhou třetinou, kdy se děvčata začala individuálně zlepšovat a dokonce se jim podařilo dvakrát gólově prosadit. V poslední třetině se mladým Dračicím skórovat nepodařilo, ale i tak byl u děvčat vidět velký individuální pokrok.

Dle trenérů Mojmíra Prucha a Víta Procházky se první turnaj dá považovat za velmi pozitivní: "Děkujeme holkám za první turnaj, který nebyl vůbec špatný! Skládáme nový tým, máme nové hráčky, mladší hráčky, v obou utkáních jsme mohli jen překvapit a bavit se hrou. A přesně to se nám dařilo! Velké pozitivum je to, že si holky začaly v průběhu turnaje více a více věřit, hrály to, co jsme chtěli a co trénujeme. Spousta holek se zlepšila individuálně jak v útoku, v obraně, tak třeba i v soubojích. Skvěle nám zachytala také gólmanka Nikča! Kdybych měl vybrat nejlepší hráčku turnaje, tak nevím, koho bych vybral. Všechny holky hrály výborně! Díky všem, příště budeme zase o kus lepší!"