Další turnaj odehrály starší žákyně na VUT, kde se postavily Hattricku a Buldočkám. Domácí tým byl favoritem zápasu a také se brzy dostal do vedení. Následovala však delší pasáž, ve které přesně mířily jen židenické hráčky. Ty se díky brankám Škorpíkové, Žákové, Horákové a Žampachové dostaly do vedení 4:1. Před koncem druhé části ale soupeřky dvěma rychlými góly korigovaly na 3:4. Ve třetím dějství Dorota Šedá vrátila Dračicím dvoubrankové vedení, ale zkušenější protivník bohužel do konce základní hrací doby srovnal. V nájezdech se Dračice prosadily jen jednou a druhý bonusový bod tak zůstal domácímu týmu. "První zápas byl nejdříve vyrovnaný, ale v polovině přišlo nečekané překvapení v podání tří našich rychlých branek a v ten moment jsme vedli 4:1. Bohužel ještě před koncem druhé poloviny přišla slabší chvilka a během 14 vteřin jsme dva rychlé góly inkasovali, což náš náskok snížilo. Třetí část zápasu byla brankově opět vyrovnaná až do poslední minuty, kdy Hattrick srovnal a musely rozhodovat nájezdy. V nich byl bohužel pro nás úspěšnější soupeř. Nicméně my jsme i tak brali první bod proti Hattricku a nejlepší výsledek za poslední dvě sezóny ve společných zápasech," řekl k prvnímu derby trenér Mojmír Pruch.

I v zápase s Bulldogs byly Dračice spíše outsiderem. Ale ani tentokrát se nevzdaly a byly rovnocenným soupeřem. První třetinu dokonce vyhrály po gólu Adély Žampachové. Buldočky několika góly otočily skóre, ale Sofie Pechurová a Barbora Gajdošová udržely Židenice na dostřel. Soupeřkám se ale podařilo odskočit na rozdíl pěti branek a dovedly zápas do vítězného konce. Trenér Pruch byl s výkony svých svěřenkyň spokojen. "I v tomto zápase jsme měli dobrou, dokonce lepší první třetinu, kterou jsme vyhráli 1:0. Režírovat celý tento zápas by bylo velké překvapení a i když bychom si jej všichni přáli, bohužel Buldočky začaly od druhé třetiny kousat a zbytek zápasu měly plně ve své režii. I přesto se nám ale ještě povedlo třikrát prosadit. Ač to podle výsledků úplně nevypadá, tak můžeme tento turnaj hodnotit dobře, protože jsme v zápasech ukázali spoustu skvělých momentů jak kolektivních, tak i individuálních. Samozřejmě se našla opět i spousta věcí, na kterých musíme stále pracovat. Na závěr musím zdůraznit pochvalu dnešní golmance Marti Bartošové, která je standardně hráčkou v poli a dnes v brance jen zaskakovala a vedla si velice dobře. Za podporu děkujeme i rodičům a budeme se těšit na další turnaj."

Další turnaj žákyně čeká v sobotu 25. února. Na Čejkovické změří síly se Znojmem a Zlínem.