Proti Očovu Hodonín a Gepardům nastoupili žideničtí starší žáci v Třebíči. V prvním zápase neproměňovali své šance a nakonec se museli sklonit před soupeřem, který zvítězil jednoznačným rozdílem. V tom druhém starší žáci možná lehce podcenili soupeře, kterému v předchozím vzájemném měření sil nasázeli 22 branek, a nedokázali se vybudit k takovému výkonu. Na turnaji sice prohráli oba zápasy, ale rozhodně nezanechali špatný dojem.

"Do prvního zápasu kluci nastoupili tradičně mírně ospalí. Postupem času si začali více věřit a začali více dbát na věci, které se snažíme do hry zakomponovat. I když soupeř byl technicky trochu jinde, kluci se nevzdali a hráli až do konce. O výsledku rozhodlo pár menších zaváhání, které soupeř dokázal využít. Naší hře bych pouze vytknul to, že jsme se špatně dostávali do střeleckých pozic a když už jsme si nějakou vybudovali, tak nám zabralo strašně moc času se rozhodnout, co s míčkem nebo jsme vůbec netrefili branku. V druhém zápase jsme se potkali s brněnskými Gepardy. Do zápasu jsme vkročili okouzleni posledním vzájemným zápasem, kdy se nám Gepardy podařilo porazit vysoko 22:10. Z tohoto snu nás však vytrhl průběh první třetiny, která skončila 4:2. O přestávce jsme si promluvili a rozebrali jsme si, co se klukům honí hlavou. Dále se nám dařilo dodržovat to, co jsme se řekli, avšak zmíněné manko z první třetiny se nám nepodařilo smazat. Už tradičně nás zradilo zakončení a doba, po kterou se rozmýšlíme, co s balónkem," okomentoval utkání kouč Aleš Dokládal.

Celý turnaj hodnotil trenér Dokládal hodnotil pozitivně. "I když turnaj nedopadl podle našich představ, tak jej hodnotím pozitivně. Ukázalo se nám sice pár věcí, na kterých je potřeba pracovat, ale primárně se mi líbilo, že se kluci za nepříznivých stavů nevzdali a hráli od začátku až do konce bez strachu z výsledku."