Evčo, gratulace k vítězství v anketě o nejlepší hráčku měsíce ledna. Jaký to je pocit? 
Děkuji, je to milé, vážím si toho.

Po restartu Extraligy se stihly odehrát 4 zápasy. Těšila ses zpátky na hřiště? 
Těšila jsem se moc, už mi chyběly zápasové tréninky i samotné zápasy. Sice jsem po takové pauze měla trochu strach, ale myslím si, že jsme se do toho s holkama dostaly dobře. Teď už se jen nebát brát tři body za zápas! 

Po restartu tým převzal nový trenérský štáb. Jak zatím tuto změnu vnímáš? 
Změnu vnímám velice pozitivně. Mně osobně trenéři vyhovují a myslím si, že vše klape jak má. Líbí se mi, že se nám i díky nim zlepšila komunikace na hřišti. Taky se utvořily nové formace, které zatím dobře šlapou.

Předvedená hra se oproti úvodu sezony zlepšila, ale moc bodů jsme po rozjetí Extraligy nezískali. Co k tomu zatím chybí? 
Naše hra se mi líbí, jen to chce gólová zakončení a s tím spojené štěstíčko. Snad už nám tam nejen s Bárou Sedláčkovou začnou padat ty naše šance.

Ze 4 zápasů po restartu si skórovala hned ve třech z nich, gól proti Olomouci byl výstavní! Jak se zrodil?
Jsem ráda, že mi to tam občas spadne. Proti Olomouci jsem se střelecky trápila a raději zakončení přenechávala spoluhráčkám. Nakonec jsem to tam doklepla i já po krásné nahrávce Šárky Staňkové.

Po loňské sezoně, která byla pro tebe první v Extralize, se ti bodově daří i v té letošní. Zvykla sis na Extraligu lehce? 
Z přechodu z 1.ligy do Extraligy jsem měla respekt, ale těšila jsem se na to. Hra je rychlejší a tvrdší a baví mě. 1.liga se Vsetínem měla taky to svoje, ale myslím si, že přechod do Extraligy byl celkem plynulý.

O víkendu se postavíte Vítkovicím a v neděli vás čeká derby s Bulldogs. Co od těchto zápasů očekáváš? 
Těším se na zápas s Vítkovicemi, s těžšími soupeři umíme hrát, řekla bych dokonce, že lépe než s těmi lehčími. Nemáme co ztratit, necháme na hřišti všechno a navíc je takový náš “zlozvyk” přizpůsobovat se hře soupeře. V poslední době jsme si oblíbily prodloužení, tak bych se nezlobila, kdybychom naším standardem překvapily i Vítkovice. A na derby se těším moc, dlouho jsme se na něj připravovaly a čekaly. Věřím, že se již střelecky prosadíme ve větší míře, než tomu bylo doposud, a urveme tři body pro Židenice.

Cílem týmu je minimálně postup do play-off, aktuálně jsme ale až na 9. příčce. Co se musí zlepšit, abychom na vyřazovací fázi dosáhli? 
Musíme zlepšit koncovku a ještě lépe komunikovat v obraně, gólmanky máme skvělé, není se čeho bát. Stále věřím v top 5 umístění v tabulce.

Jak se ti zatím hraje před prázdnými tribunami?
Jsem ráda, že nám v této době vůbec bylo umožněno hrát. To, že jsou prázdné tribuny, mě nějak zvlášť netrápí. Vím, že se lidi dívají a podporují nás na dálku a to mi stačí.

Chtěla bys něco vzkázat čtenářům a fanouškům?
Fanděte a držte nám palce i v dalších zápasech. Věřím, že se vše brzy vrátí do normálu a budou moc sportovat všichni bez výjimek.