Florbal Židenice před novou sezonou hlásí posílení na postu partnerském. Novým partnerem klubu se totiž stala brněnská společnost Skolaris Software! 

Skolaris se zabývá plánováním a tvorbou rozvrhů zejména pro školy. Jeho cílem je zlepšit každodenní život žáků, učitelů a personálu ve školách po celém světě. Firma byla založena v roce 2015 a o 7 let později ve Skolarisu vytváří rozvrhy školy ve 13 zemích světa! Ty díky tomu šetří čas, peníze a energii.

"Skloubili jsme výzkum v oblasti problému školních rozvrhů, vytříbené schopnosti designu a programování, mnohaleté zkušenosti s vývojem vzdělávacích informačních systémů a oddanost celé problematice za účelem vytvoření systému Skolaris — přátelského a jednoduchého nástroje pro tvorbu a optimalizaci rozvrhů s neotřelým pohledem na věc," popisuje jednatel společnosti David Doležel vznik společnosti.

Proč se menší brněnská firma pustila do spolupráce právě s Židenicemi? "Oslovil nás zajímavý přístup k partnerům a rodinná atmosféra v klubu. Navíc jsme rádi, že můžeme podpořit sportovní výchovu a osobnostní rozvoj dětí v Brně," pokračuje Doležel. Jak je z vyjádření jednatele Skolarisu patrné, finanční příspěvek bude investován do rozvojových projektů mládeže. 

"V této stále nejisté době, kdy narůstá inflace, téměř všechno se zdražuje a dotace do sportu se bohužel snižují, se bez podpory ze soukromého sektoru neobejdeme. Do příští sezony navíc chystáme spoustu nových projektů ve sportovním úseku klubu a jsme tak velmi rádi, že se nám podařilo najít partnera, který tyto projekty podpoří," okomentoval spolupráci manažer klubu Lukáš Konvičný.

Více informací o společnosti Skolaris Software najdete na webu https://skolaris.net/. Chcete své škole pomoci s tvorbou rozvrhu? V případě zájmu kontaktujte jednatele společnosti Davida Doležela