FBS Olomouc vs. K1 Florbal Židenice - neděle 3. října v 15:00, SH Čajkaréna Olomouc

Dračice v uplynulých dvou zápasech nebodovaly. V neděli prohrály vysoko s úřadujícími mistryněmi z Vítkovic a v neděli před více než dvěma stovkami diváků prohrály i s Bohemians. Spravit chuť si budou chtít v Olomouci, kde je ale nečeká nic lehkého. Nejen, že nastoupí proti ne příliš oblíbenému soupeři, ale také se budou muset obejít bez několika svých opor, které jsou nadále na listině zraněných/nemocných. Do zápasu s Olomoucí nezasáhne ani kapitánka Jitka Drápalová, která si po tvrdém zákroku jedné z Klokanek odnesla zlomené žebro. Olomouci se úvod sezony výsledkově povedl. Z prvních tří zápasů vyválčila pěkných 7 bodů a ve čtvrtém kole nestačila na Vítkovice, kterým podlehla 1:11. Domácí se budou spoléhat zejména na dvojici Reimerová - Pešavová. Obě hráčky v dosavadním průběhu extraligové sezony nastřádaly 7 kanadských bodů. Olomouci se v loňské sezoně proti Židenicím dařilo a i nyní bude papírovým favoritem. Fanděte Dračicím alespoň na dálku, zápas startuje v neděli v 15:00! 

Vzájemné utkání ze sezony 2020/21:

4. kolo:
 K1 Florbal Židenice vs. FBS Olomouc 2:5 (31. Urbášková, 39. Pravcová - 13. Reimerová, 23. Řeháková, 26. Kacelová, 53. Suchánková, 57. Axmannová)

14. kolo:  FBS Olomouc vs. K1 Florbal Židenice 4:3pp (1. Hašová, 11. Ondáková, 28. Suchánková, 61. Barvíková - 28. Bílá (v PH), 38. Pravcová, 49. Urbášková)

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon