PLAY-DOWN - 1. SÉRIE VS. MITEL FLORBALOVÁ AKADEMIE MLADÁ BOLESLAV

Program:

5. 3. 2022 ve 14:00 v Brně na nové hale Vodova

6. 3. 2022 v 15:00 v Brně na nové hale Vodova

Úvodní zápasy play-down 2021/22:

MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:3pp (38. Jirková, 47. Pelcová, 60. Doležálková, 64. Urbanová - 5. a 60. Janečková, 19. Drápalová)

MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:2 (18. Urbanová, 25. Hradcová, 49. Doležálková, 60. Kvapilová - 30. Monika Jahodová, 51. Vokálová (v PH))

Dramatická a velmi zajímavá série play-down mezi Židenicemi a Mladou Boleslaví se o víkendu přesouvá do Brna. Úvodní dva zápasy lépe zvládla Florbalová akademie, která se dostala do náskoku 2:0. V prvním utkání měly Dračice velkou převahu a zaslouženě se dostaly do vedení díky Janečkové a Drápalové. Domácí ale nesložily zbraně a nejen že vyrovnaly, ale 20 sekund před koncem otočily skóre a dostaly se poprvé do vedení. Židenice ale prohru v základní hrací době rezolutně odmítly a vteřinu před sirénou senzačně vyrovnala druhou brankou v zápase Janečková. Vyrovnávací branka brňanky namotivovala, ale to bohužel nestačilo. Domácí Urbanová totiž propálila Večeřovou a vybojovala první bod v sérii.

I ve druhém souboji měly navrch židenické hráčky. Tvořily hru a dobývaly domácí obranu, ta však v čele s výborně chytající brankářkou hrála velmi dobře. Ačkoli měly více šancí Dračice, celý zápas v podstatě vedla Boleslav. Skóre otevřela v první třetině a v druhé zvýšila na 2:0 po pohledné akci. Židenice snížily z hole Moniky Jahodové, ale 11 minut před koncem vrátila Doležálková domácím zpět dvoubrankový náskok. Kateřina Vokálová sice v přesilovce první trefou v áčku žen snížila, ale vyrovnat se Židenicím nepodařilo.

Mladá Boleslav si tak do Brna veze nadějné vedení 2:0 v sérii, které budou chtít Židenice smazat. Velice důležitá bude podpora v hledišti, tak si najděte čas a přijďte Dračice podpořit! Sobotní zápas startuje ve 14:00 a v neděli v 15:00. Oba se hrají na nové hale Vodova. 

Kde sledovat 3. utkání série

Video přenos

Osobně na hale Vodova!

Kde sledovat 4. utkání série

Video přenos

Osobně na hale Vodova!