K1 Florbal Židenice vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - neděle 12. září, 15:00, hala VUT

Do nové sezony vstoupí oba týmy s velkými změnami v soupisce. Židenicím nepomůže hned 7 hráček, s extraligovou kariérou totiž skončila čtveřice Dernerová, Pravcová, Sedláčková B. a Švehlová, na hostování odešly Staňková do Vítkovic a Knapová do Bulldogs a domů na Slovensko se vrátila Tomová. Do týmu však dorazily mladé Dračice, které chtějí zapůsobit a vydobýt si místo v základní sestavě. Jmenovitě Petra Bílá, Barbora Marková, Klára Konečná, Anna Kratochvílová, Tereza Slavíková, Petra Klusáková a na další hostování přišla Karolina Moravcová. Možnost ukázat se mají už tuto neděli na hale VUT proti kunratickému Startu98. Ten má za sebou taktéž velkou letní obměnu. Realizační tým se rozrostl o Elišku Hofmanovou, Lucii Špačkovou a Christiana Morcillo Gallarda. Z kádru odešlo 7 hráček a dorazily zejména posily z partnerského Chodova – Eliška Poláková, Hana Chaloupková a Monika Škorpová.

Židenicím se loni proti Startu dařilo a z šesti možných bodů získaly hned pět. V prvním vzájemném zápase Dračice zvítězily 6:5 po samostatných nájezdech, dvěma trefami a rozhodujícím nájezdem se blýskla Andrea Dernerová. Odveta v Praze byla jasnou záležitostí. Židenice dominovaly, v posledním zápase základní části Tigers porazily vysoko 8:2.

Jak se Dračicím proti pražskému soupeři povede tentokrát? Získají první body do tabulky? Přijďte ženy podpořit, vytvořte co nejhlasitější atmosféru a pomozte jim k třem bodům! Zápas se odehraje v neděli 12. září v 15:00 na hale VUT.

Vstupné na utkání je 40 Kč.

Pokud nemůžete přijít, podpořte ženy alespoň na dálku. Vychutnejte si moderovaný přenos z dílny Pavla Sigmunda!

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

Důležité informace k utkání - Covid opatření:

 • po celou dobu utkání mějte nasazený respirátor nebo obdobnou pokrývku úst 
 • u vstupu je nutné pořadatelům doložit alespoň jednu z uvedených podmínek:
  • o osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo:
   • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
   • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
  • osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
  • o osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem. Tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením osoby, respektive čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon