ŽENY | 1. a 2. utkání čtvrtfinále play-off 1. ligy žen

sobota 18. 3. 2023 ve 18:00 vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ; VUT CESA 1 Brno
neděle 19.3. 2023 ve 20:00 vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ; SH TJ Znojmo

O víkendu 18. a 19. března započne čtvrtfinále play-off 1. ligy žen ve kterém se Florbal Židenice potká s rivalem TJ Znojmo LUAFEN CZ. V sobotu se začne na hale VUT CESA v 18 hodin a v neděli se bude pokračovat od 20 hodin na hale TJ Znojmo. Osmifinále play-off zvládli ti lepší a tak ve čtvrtfinále můžeme očekávat vyrovnané zápasy, ve kterých se bude hrát o každý metr na hřišti a bojovat o každý míček. Soupeř ze Znojma hájil po základní části 4. příčku a stejně jako Židenice se vyhnul prvnímu kolu a rovnou naskočil do osmifinále proti Aligators Šitbořice. První dva zápasy byly vyrovnané a v rozhodujícím kole ukázalo Znojmo svoji dominanci.

Znojmo si v základní části vedlo dobře, když dokázalo v 18 zápasech uspět za 3 body, pouze 5 duelů prohrálo a mají na kontě také výhru v prodloužení. Kanonýrkou týmu je Bára Procházková, která v základní části posbírala dohromady 38 kanadských bodů a v play-off také svému týmu kraluje s 6 body. Znojmo se také může pyšnit velkou fanouškovskou základnou, která se během utkání nebojí podpořit svůj tým a hnát je tím kupředu.

O tom, že se bude jednat o vyrovnané zápasy napovídají také výsledky ze základní části. V obou zápasech dokázaly uspět Židenice za 3 body, ale Znojmo bylo rovnocenným partnerem. První utkání, které se odehrálo doma, skončilo poměrem 5:2 pro Židenice. Druhé utkání, které se konalo 19. února, opět dopadlo ve prospěch Židenic 8:3. Nutno ale připomenout, že po první třetině se odcházelo do šatny za stavu 1:1 a znojemské nedaly Židenicím nic zadarmo. Až ve druhé třetině se podařilo Dračicím odskočit a tento náskok postupně navyšovaly.

Věříme, že naše slova vás dostatečně nabudila na to, abyste alespoň v sobotu dorazili na VUT CESA v Brně a židenické holky pořádně podpořili v jejich cestě play-off. A pokud přijedete do Znojma okusit atmosféru tamních fanoušku, nebudete litovat. V sobotu začínáme v 18:00!

Soupisky týmů

K1 Florbal Židenice

TJ Znojmo LAUFEN CZ

Výsledky a program

Program play-off 1. ligy žen

Kompletní výsledky osmifinále play-off 1. ligy žen

Zde můžete zápasy sledovat

Přenos - sobotní utkání

Přenos - nedělní utkání