Bulldogs Brno vs. K1 Florbal Židenice - neděle 10. října v 17:00, SH SportPoint Brno

První brněnské derby v této sezoně je na programu už tuto neděli! Oběma celkům se na startu nového soutěžního ročníku příliš nedaří, Buldočky zatím nebodovaly a Dračice si připsaly pouze jednu výhru. Staré známé sportovní přísloví říká, že derby nemá favorita a platit bude i v tomto utkání. Domácí tým v úvodních pěti zápasech vyšel bodově na prázdno a vždy prohrál vysokým rozdílem. Nutno podotknout, že se Buldočky musely popasovat s těžkými soupeři. V těchto zápasech totiž narazily na Ostravu, Tatran nebo Chodov. Jak chutná získaný bod z derby si domácí hráčky vyzkoušely už loni, v domácím zápase totiž Židenice trápily zejména důraznou hrou a utkání dovedly až do prodloužení. Druhé vzájemné střetnutí na domácí hale Dračic už bylo jednoznačné. Židenice nedopustily další zaváhání a své soupeřky přejely vysoko 10:3. V obou loňských vzájemných utkáních se prosadila Monika Jahodová, která bude chtít na tuto bilanci určitě navázat. Dračice v úvodu ročníku trápí rozsáhlá marodka, i do derby nebudou moci trenéři počítat s několika hráčkami základní sestavy, využít ale mohou novou posilu Michaelu Stykovou. Jak první derby v této sezoně dopadne? Přijďte na halu SportPoint a vytvořte Dračicím domácí atmosféru! Zápas se odehraje v neděli v 17:00. 

Vzájemné utkání ze sezony 2020/21:

7. kolo: Bulldogs Brno vs. K1 Florbal Židenice 2:3pp (26. a 60. Žáková - 20. Monika Jahodová, 60. Pravcová, 64. Romančáková)

17. kolo:  K1 Florbal Židenice vs. Bulldogs Brno 10:3 (4. Janečková, 5. Monika Jahodová, 17. Valehrachová, 22. Dernerová, 28. Indrová, 30. Barbora Sedláčková, 33. a 35. Romančáková, 44. Drápalová, 55. Urbášková (v PH) - 33. Bašová, 38. Koláčková, 39. Dostálová

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon