Hornets Brno, Hodonín, Znojmo a TROOPERS. Proti těmto čtyřem soupeřům nastoupily v sobotu na ZŠ Horní mladší žákyně. Turnaj žákyně zastihl v dobrém rozpoložení, neboť ani v jednom ze čtyř zápasů nepoznaly příchuť porážky. A to i přesto, že se v brance netradičně postavila Martina Bartošová, která obvykle prohání soupeřky v poli. 

Trenér Mojmír Pruch byl po turnaji spokojen. "Svoje síly si mladší žákyně poměřily s týmy Hornets Brno, Hodonín, Znojmo a nakonec s TROOPERS. Povedlo se nám nezaspat začátek turnaje, tak, jak je nám zvykem. I když těsně, tak se nám přeci jen podařilo zvítězit hned v prvním zápase. Tento úspěch se promítl i do dalších zápasů, a tak jsme z turnaje odcházeli bez porážky. Musím zdůraznit, že se nám tentokrát dařila hra do obrany, kdy se hráčky správně vracely, pokrývaly si protihráčky, nebo se dobře zastupovaly. Stejně tak se nám vydařila i hra do útoku, ve kterém se dokázala gólem prosadit každá z zúčastněných hráček. Extra pochvalu si zaslouží Marťa Bartošová, která je standardně hráčkou v poli, ale tentokrát nahradila stálou brankářku, která se bohužel nemohla turnaje zúčastnit. Děkuji holkám za výkony a budu se těšit na další turnaj."

I příští turnaj budou žákyně hrát v Brně. Na SportPointu se v sobotu 26. listopadu postaví TROOPERS, Hornets, Gullivers a Hattricku.

Fotografie z turnaje najdete na klubovém Flickru.