Ani tým mladších žákyň se nevyhnul marodce a karanténám. Na turnaj na kampusu tak trenéři mohli počítat pouze se sedmi hráčkami. Žákyně vstoupily do turnaje ospale, ale postupem času se začaly probouzet a dostávat se do tempa. 

Mimořádně si můžete přečíst vyjádření jedné z hráček, konkrétně Martiny Bartošové. "Myslím si, že jsme v sobotu hrály dobře. Dvakrát jsme prohrály, dvakrát vyhrály. První zápas jsme bohužel zaspaly, a i když druhý už byl lepší, soupeř hrál rychleji než my a my ho tolik nestíhaly. Přesto nás tento zápas dostal do tempa a nastartoval nás do třetího utkání, které bylo hodně dobré. Půl roku jsme poctivě dřely a teď nám to přineslo ovoce v podobě výhry nad Hattrickem. Čtvrtý zápas byl už lehce unavenější. Nejdříve jsme si vytvořily náskok, ale soupeř nás dohnal. Pak nám došlo, že když už si takový náskok uděláme, musíme pořád makat, abychom si ho udržely a abychom přidaly další góly! Takže v polovině zápasu jsme se znovu zvedly a udělaly si další čtyřbrankový náskok, který už jsme držely a mohly jsme se tak podruhé na turnaji radovat z výhry."

"Do turnaje jsme díky covidové situaci nastoupili s výrazně oslabenou soupiskou, dostat se do tempa nám tak chvíli trvalo. Poté ale přišla obrovská vlna euforie jak pro hráčky, tak pro jejich rodiče, kteří na turnaj přihlíželi z tribuny. Z pohledu trenéra jsem si jist, že jsme si všichni turnaj užili a že na něj budeme dlouho vzpomínat v tom nejlepším," doplnil kouč Mojmír Pruch.

Na další turnaj si budou muset mladší žákyně počkat tři týdny. V sobotu 12. února se na hale Horní postaví hráčkám Hornets, Bulldogs, Hattricku a Gullivers.