Do svých diářů si poznačte termín 10. února 2023. Od 19:00 hodin se totiž v židenickém Dělnickém domě uskuteční 4. ročník plesu Florbalu Židenice!

V roce 2023 jsme oslavili 20. výročí od založení klubu. A proto jsme se rozhodli, že plesu dáme své téma - jak jinak než retro! Co si konkrétně představit pod pojmem retro? Upusťte uzdu své fantazii! Nebudeme vás totiž nijak omezovat. Období i styl si tak můžete zvolit sami. Ples je však společenskou událostí, prosíme vás tak o společenský outfit. (pozn. red.: oblečení typu šusťákovky s kšiltovkou povoleno opravdu není :-)).

Přijďte si zatančit a užít si skvělý večer se svými současnými nebo bývalými spoluhráči, kamarády, přáteli, trenéry. Srdečně zváni jsou rodiče hráčů a hráček, všichni fanoušci, partneři a příznivci židenického florbalu.

Večerem bude provázet hudební skupina Velvet z Blanska. Těšit se můžete na gymnastické vystoupení, soutěže, a také oblíbený fotokoutek. Nabitý program lze prokládat občerstvením, které bude samozřejmě k dispozici ať už na stolech, nebo k zakoupení. A chybět nebude ani bohatá tombola!

Vstupenky objednávejte na tomto odkaze: https://bit.ly/PLES-2023Cena vstupenky je 350 Kč v předprodeji a 400 Kč na místě.

Přijďte si po dvouleté pauze konečně zaplesat. Už to určitě vyjde a bude to stát za to!

VSTUPENKY: https://bit.ly/PLES-2023

Zajímá vás, jak ples probíhal v předchozích ročnících? Tak se mrkněte na fotky ZDE a ZDE!