Hráčka, trenérka mládeže i dospělých, členka vedení, tyto všechny role si lze se jménem Petra Prouzová a klubem Florbal Židenice spojit. 

Po řadě zápasů odehraných za Židenice v Extralize žen a poté pauze vyplněné působením v Olomouci a odpočinkem od florbalu, se Petra Prouzová vrátila do Židenic před sezónou 2015/16 jako trenérka družstva juniorek. Už během této sezóny se ale přesouvá i na lavičku áčka a úspěšně zachraňuje nepříliš dobře se vyvíjející sezónu postupem do play-off. V následující sezóně si připisuje s áčkem další postup do play-off, v dalších dvou sezónách ale prochází tým generační obměnou a účast v Extralize zachraňuje pod jejím vedením až v baráži. V sezóně 2019/20 si připisuje áčko pod její taktovkou doposud nejlepší sezónu v Extralize, play-off přerušuje za vedení 2:0 na zápasy až pandemie koronaviru.

Do aktuální sezóny vstupuje A družstvo žen stále pod vedením Petry Prouzové a do přerušení soutěže si připisuje dvě výhry a tři porážky. Následně během října Petra Prouzová oznamuje svůj konec v klubu. Z vlastního rozhodnutí opouští post hlavní trenérky A družstva a současně i odstupuje z funkce člena výkonného výboru.

Díky za vše a hodně štěstí v další životní etapě.

Konec Petry Prouzové okomentoval i prezident klubu Jiří Starý: "Peťa odvedla v klubu za tu řadu let spoustu práce, herní projev áčka během jejího působení udělal velký skok vpřed. Za všechnu její práci, nadšení a snahu posouvat celý klub dál, jí patří veliké uznání. Peťo, díky a hodně štěstí jak v soukromém životě, tak dalším sportovním působení."

O změnách na postech hlavního trenéra A týmu žen a ve vedení klubu budeme informovat.