Dalším partnerem klubu se stala společnost ARETRA PRO! ARETRA PRO je komunikační a vzdělávací společnost, jejíž představitelé mají bohaté zkušenosti s Českou televizí, rádiem KISS nebo také v korporátech Okay holding a.s. či Česká spořitelna. ARETRA PRO pomáhá firmám promluvit naplno. Jejich mottem je: Mluvte beze strachu!

Nový židenický partner pomáhá firmám s PR a mediální komunikací, školí prezentační dovednosti a rétoriku. Také připravuje společenské události jako konference, večírky, dny otevřených dveří nebo oslavy. Tyto události umí perfektně připravit na míru a včetně moderace. Mezi nejznámější akce společnosti patří Prvorepublikový jarmark v Mosilaně či Kohoutovický jarmark a festival gurmánů. 

„Pomáháme, protože věříme projektům, které se dělají s nadšením a úsměvem. A protože rádi pomáháme mladým sportovcům, kteří se postupně rozvíjejí a umí překonávat nové výzvy, rozhodli jsme se podpořit florbalový oddíl z Židenic. Florbal Židenice do toho jde naplno a beze strachu. A to se nám líbí!“ prohlásil ke spolupráci jednatel a zakladatel společnosti Jiří Filip.

Spolupráci si už od začátku chválí manažer klubu Lukáš Konvičný. "Mít společnost ARETRA PRO mezi našimi partnery, je opravdu skvělá zpráva. Pan Filip má obrovské zkušenosti, cenné know-how a spoustu zajímavých kontaktů, z čehož může náš klub těžit. Ještě než jsme se domluvili na uzavření smlouvy, tak už jsme dostali spoustu zajímavých rad a tipů, jak zlepšit prezentaci či propagaci klubu, nebo jak zatraktivnit klubové eventy. Kromě toho nám společnost poskytla i finanční dar. Velmi si vážíme podpory i spolupráce a věřím, že bude oboustranně výhodná!"

Společnost ARETRA PRO chce poznávat podobně smýšlející firmy a jednotlivce. Chce jim pomoci komunikovat, prezentovat a organizovat akce. A hlavně s úsměvem. Máte zájem vytvořit efektivní strukturu a trénink vašeho vystupování či prezentaci vaší firmy tak, aby opravdu zaujala? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se panu Filipovi!

Další informace o společnosti můžete naleznout na FacebookuLinkedinu, nebo na webových stránkách společnosti.