K1 Florbal Židenice a Oborová zdravotní pojišťovna vstoupily do svazku partnerského! Určitě jste na domácích utkáních čtvrtfinále play-off Extraligy žen zaznamenali reklamní plachty a polep na mantinelu OZP. Důvod je prostý. Jedna z největších zdravotních pojišťoven v Česku se totiž stala novým partnerem klubu.

Oborová zdravotní pojišťovna (207) je s více než 740 000 pojištěnci třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v Česku. Svým klientům nabízí kompletní síť smluvních lékařů po celé republice či širokou nabídku benefitů a bonusových programů hrazených nad rámec veřejného zdravotního pojištění. OZP je připravena se vším ochotně pomoci na 40 kontaktních místech napříč Českou republikou. Pojišťovna je jedničkou díky své komunikaci a servisu. V aplikaci VITAKARTA dokonce bezplatně poskytuje nonstop asistenční služby a konzultace s lékaři.

„Je skvělé, že se nám v této složité době podařilo získat tak významného partnera. OZP je jednou z největších a nejmodernějších pojišťoven u nás, líbí se nám její styl komunikace a benefity, které svým klientům nabízí. Jsme velmi rádi, že máme společnost takového formátu po našem boku a těšíme se na budoucí spolupráci!“, prohlásil na adresu nového partnera klubu manažer Lukáš Konvičný.

Ke spolupráci se vyjádřila také tisková mluvčí Oborové zdravotní pojišťovny Nicol Lenertová: „Pohybová aktivita je nezbytná pro naše zdraví a je nedílnou součástí zdravého životního stylu. A protože se OZP již řadu let účastní akcí a projektů pro veřejnost, které souvisí primárně s péčí o zdraví či jinými společensky prospěšnými aktivitami, podpoří také aktivní a atraktivní klub Florbal Židenice.“

Zajímá vás, jak pomocí aplikace VITAKARTA zprostředkovat vyhodnocení EKG, podat přehled OSVČ, odměnit lékaře či kontrolovat interakce léků? Navštivte webové stránky www.ozp.cz, kde se dozvíte všechny podstatné informace.

Děkujeme za podporu a těšíme se na spolupráci!