Jak se mladým Drakům a Dračicím dařilo, si můžete přečíst v hodnocení trenérů jednotlivých družstev.

Komentář trenérky přípravky Šárky Staré

Družstva přípravky Blue a Black odehrály turnaj v neděli odpoledne na Hattricku, což je myslím jediná hala, kde jsme letos ještě nehráli. Družstva doplnili tři kluci z kroužku na ZŠ Novolíšeňské, takže celkem 15 dětí jsme rozdělili na dvě stejně silná družstva. Pro Kryštofa a Ellu to byl první ligový turnaj. Na začátku si děti rozdělily, kdo bude chytat. K velkému zklamání všech jsme na tomto turnaji hráli jen 3 utkání místo 4, takže chytat mohli jen 3 hráči za tým. Gólů nastřílely děti hodně, když jsem se na konci turnaje ptala, kdo dal gól, tak zvedli ruku skoro všichni. Poslední zápas jsme mohli vidět derby Židenice versus Židenice. Po prvním poločase bylo skóre 0:0 nakonec vyhrál tým Black 2:0 zásluhou Tea v brance, který vše vychytal. Filip a Jonáš byli smutní, že se jim nepodařilo na Tea vyzrát, a to jim trochu zkazilo náladu. Jinak si všichni turnaj velmi užili. Na všech dětech jde vidět, že se zlepšují zápas od zápasu, takže se budeme modlit, ať nám covid soutěž nepřeruší.

Hodnocení trenérky dětí z kroužků Jitky Drápalové

Další 4 zápasy měly možnost sehrát i děti z florbalových kroužků. Pro některé hráče to byl úplně první turnaj, někteří zkušenější už pár zápasů odehráli. Jsem ráda, že další děti dostaly odvahu si přijít vyzkoušet opravdové zápasy anebo si zkusit pozici brankáře. Byly k vidění i kurioznější situace. Jednou jsme například tak jednoznačně vyhrály buly, až míček skončil rovnou v naší brance, aniž by brankář stihl zareagovat. Mimo to se nám ale podařilo dát i několik gólů do správné branky a dětem patří pochvala, že celou dobu bojovaly jako správná dráčata.

Komentář trenérky elévek Evy Nečasové

O víkendu elévky odehrály zápasy na domácí půdě na Čejkovické. Holkám se dařilo krásně převést do hry činnosti, které jsme během měsíce trénovaly, především 1 na 1, obsazování a hlídání si hráčů. Hlavně jsem chtěla, aby si především zápasy užily a hrály tak, aby je samotná hra bavila. Zápasy byly běhavé a holky vstřelily spoustu gólů. Já jako trenér jsem spokojena a turnaj hodnotím kladně!