V rozmezí 30 dnů představujeme hned třetího nového partnera klubu! Do židenické partnerské sítě se totiž přidala společnost Lematec!

Lematec je česká firma s mladým kolektivem a celosvětovou působností. Věnuje se převážně zahraničním projektům na území všech kontinentů, prozatím kromě Antarktidy a Austrálie. Zákazníky jsou především větší zahraniční společnosti, které vyrábějí automatizační stroje a linky. Lematec jim dodává flexibilní kapacitu a výjimečné know-how programových řešení linek nebo strojů. Lematec disponuje agilními experty pro programování průmyslové automatizace s dlouholetou praxí, ale také spolupracuje se studenty technického zaměření (zejména Vysokého učení technického v Brně), které zapojuje do svého kolektivu.

"Zajímáme se o své okolí a pravidelně finančně podporujeme celorepublikové i regionální aktivity. Podporu sportu vnímáme jako velmi důležitou oblast a sdílíme hodnoty klubu Florbalu Židenice, jakými jsou například přátelství, respekt a radost. Proto jsme se rozhodli přispět i k rozvoji aktivit klubu," řekla ke spolupráci Pavla Szemlová, operations manager Lematecu.

Děkujeme za podporu a budeme se těšit na spolupráci! Informace o novém partnerovi najdete ZDE