Doba je zlá. O tom již není potřeba diskutovat. O to větší radost máme z toho, že se nám do zdárného konce podařilo dojednat spolupráci s obchodem Macbookarna.cz. Macbookarna.cz je největším prodejcem zánovního a použitého zboží Apple. V jejich sortimentu naleznete MacBooky, iPhony, iMacy, iPady, iPody a spoustu dalšího.

„Současná situace není vůbec jednoduchá a velmi ovlivnila i sportovní prostředí. Proto jsem se rozhodl podpořit židenický florbalový klub, který je mi sympatický. Již nějakou dobu jsem o podpoře sportovního oddílu uvažoval, měl jsem nějaké možnosti, ale ideální příležitost přišla až teď. Florbal jsem navíc v minulosti hrál, takže jeho prostředí znám. Věřím, že spolupráce bude přínosná pro všechny strany,“ prohlásil k partnerství majitel obchodu Michal Dvořák.

Od ostatních prodejců použité či zánovní techniky Apple se Macbookarna.cz liší zejména roční zárukou na veškerý sortiment, třicetidenní zárukou na vrácení zboží, dopravou zdarma, pozáručním servisem, každodenní otevírací dobou a spoustou dalších výhod. Nakupovat je možné jak na brněnské prodejně na ulici Lidická, tak na e-shopu www.macbookarna.cz.

Chcete se dozvědět, v čem je Macbookarna.cz specifická? Proč se vyplatí koupit MacBook právě v Macbookarně? Tak si pozorně přečtěte informace na přiložených odkazech:

DŮVODY, PROČ NAKOUPIT V MACBOOKARNA.CZ: https://www.macbookarna.cz/pouzity-macbook-od-nas

ČASTO KLADENÉ DOTAZY: https://www.macbookarna.cz/Cas...  

Na e-shopu www.macbookarna.cz aktuálně probíhají slevové akce „Zpátky do školy“ a Podzimní výprodej" tak neváhejte a produkty omrkněte!

Kromě finanční podpory plyne ze spolupráce několik výhod pro členy klubu. Více informací se dozvíte na členské sekci.