Elévky a přípravka odehrály poslední zápasy v tomto roce na Lesné. Ani spousta omluvenek kluky a holky neodradila od toho, aby si zápasy naplno užili. Na Lesné jsme tak byli svědky krásných gólů a povedených akcí! Turnaj hodnotili trenéři Jitka Drápalová, Zuzana Žampachová a Tadeáš Brhel.

Tým Pink - komentář trenérky Jitky Drápalové

"Družstvo Pink odehrálo v neděli na Lesné 4 zápasy. Po důkladné rozcvičce a několika hrách jsme se pustili do zápasu s našimi elévkami. Zápas byl velmi vyrovnaný a moc gólů nepadlo, i přes to, že všech šest hráčů se snažilo ze všech sil. Další zápasy, proti Hodonínu, TROOPERS a znovu Hodonínu, byly už na góly bohatší. Každý gól vyvolal velkou radost. Celý turnaj panovala v týmu dobrá atmosféra, i přes to, že nějaké míčky v naší brance skončily. Občas jsme nechali vyniknout naše brankáře, když jsme se zapomněli v útoku, a ti tak museli čelit střelám soupeřů. Je fajn, když hráči věří svému gólmanovi! Hráči se poctivě povzbuzovali a jistě je vyhecovalo k dobrým výkonům i povzbuzování od týmu elévek. Myslím, že si děti turnaj v předvánočním čase maximálně užily.

FOTKY Z TURNAJE

Tým Black - komentář trenérky Zuzany Žampachové

"V odpoledních hodinách se do haly dostal i tým Black. Plný tým kluků doplnila ještě Adélka, která hned na první zápas proti Blansku byla v brance. Kluci zvládali individuální akce, přihrávky a i v zakončení byli přesní. Další zápasy proti Hattricku Blue a Black probíhaly podobně. Poslední utkání proti TROOPERS bylo nejtěžší. Soupeři hráli rychle a tvrdě, takže celý zápas byl ve vysokém tempu. Od začátku to bylo velmi vyrovnané a plné soubojů. Míša v bráně chytil spoustu soupeřových střel a dokonce měl i hodně povedených výhozů. Padlo dost gólů na obou stranách, TROOPERS nakonec vstřelili o jeden gól víc a vyhráli. Kluci se rozhodně nemají za co stydět. Všechny musím moc pochválit za samostatnost jak během zápasů, tak v šatně. Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další zápasy.

FOTKY Z TURNAJE

Tým elévek - komentář trenéra Tadeáše Brhela

"Družstvo elévek se v neděli utkalo nejprve s židenickým týmem Pink. Utkání se neslo ve velmi vyrovnaném duchu a nakonec skončilo remízovým stavem. Následně na holky postupně čekaly dva týmy z Hodonína, které byly naprosto totožné, utkání byla spíše v režii starších hráčů Hodonína. Děvčata však zápasy bavily a užila si je. Poslední zápas proti TROOPERS už se nesl ve znamení naší únavy, avšak holky stále neztrácely chuť hrát. Věřím, že si holky poslední turnaj tohoto roku užily v plné míře. Děkujeme všem za účast a rodičům za fanouškovskou podporu."

FOTKY Z TURNAJE