K1 STEAKHOUSE pokračuje v roli generálního partnera Florbalu Židenice i v sezoně 2022/23! Vyhlášený brněnský podnik, který disponuje pobočkami v Židenicích a na Vinohradech, načne co by generální sponzor již sedmou sezonu. 

"K1čka", to není jen steakhouse. V obou provozovnách si vychutnáte kromě různých druhů steaků také pizzu, hamburgery, saláty nebo rizota, které zapijete ať už vynikajícím pivem či domácími limonádami! 

"Těší nás, že jsme se domluvili na spolupráci i letos. Trvá již dlouhých sedm let, což značí, že jsou s ní obě strany spokojeny. Velmi si ceníme i toho, že se podařilo s panem Kasalem domluvit na navýšení finanční podpory. To nám pomůže v rozvíjení zejména sportovního úseku, konkrétně k vylepšování podmínek pro mládežnické kategorie," chválí si prodloužení partnerství manažer Lukáš Konvičný. 

"Se Židenicemi jsme spjatí, stejně tak s místním florbalem. Partnerství trvá již delší dobu a nevidím důvod, proč v ní nepokračovat. Jsme rádi, že můžeme podpořit mladé florbalisty," hodnotí spolupráci majitel steakhousu Jaroslav Kasal. 

Šťavnatý steak, jaký nenajdete široko daleko v celém Brně! Přijďte si pochutnat do K1 STEAKHOUSE na Vinohradech nebo v Židenicích. Více informací se dozvíte na webu https://k1steakhouse.cz/