Další tři zápasy v této sezoně odehrály mladší žákyně ve Znojmě. Na místní sportovní hale se postavily domácímu Znojmu, Hattricku a Bulldogs. Žákyně i do tohoto turnaje bohužel vstoupily ospale, postupem času se ale do hry začaly dostávat a turnaj nakonec zvládly velmi dobře. Jak jej hodnotila trenérka Natálie Janečková?

"To by nebyly židenické holky, kdyby do svého prvního ranního utkání nevstoupily jako spící panenky. I přesto, že jsme si před zápasem zahrály fotbal a já se těšila z toho, že holky proberu, jsme do prvního utkání vstoupily ospale. Nějakou chvíli nám tedy trvalo než se najdeme, přestaneme ztrácet míčky a nezapomeneme se vracet. Poté, co zazvonil budíček, již hra vypadala lépe a holky plnily své úkoly. Pomocí přihrávek a přechodů jedna na jednu se nám podařilo přecházet na soupeřovu půlku a z několika takových akcí se nám podařilo také dát gól. Avšak kvůli nedůsledné obraně jsme pár gólů dostaly a naše brána rozhodně nezůstala neohrožená. Do druhého zápasu jsme vstoupily rozhodně lépe. Do útoku se nám stejně jako v předchozím zápase dařilo a tak jsme několikrát ohrozily bránu a vsítily pár gólů. Pokrok zaznamenala obrana, která byla o něco důslednější. Vzhledem k tomu, že Hattrick měl ale lépe naučené přihrávky než my a měl zmáknutou střelu, které se my zatím přímo nevěnujeme, dokázaly přehrát naši obranu častěji. Pro holky bylo těžké takové akce ubránit a věřím, že každá odvedla to, co bylo v jejich silách. 

Vstup do posledního zápasu s Bulldogs byl téměř snový. Holky hned na začátku dokázaly dát gól a to jim vlilo krev do žil. V zápase ukázaly několik hezkých přihrávek, střel a přechodů jedna na jednu. Zápas se hrál ve vysokém tempu, které jsme dobře zvládaly, do obrany byly důsledné a rvaly se o každý míček. Bohužel i přes to, že nechceme řešit gólový rozdíl v zápasech, bylo zřejmé, že Bulldogs gólově odskočily a holkám jakoby to podlomilo nohy a začaly jsme dělat chyby jak do útoku, tak do obrany. Zápas jsme rozhodně neodevzdaly, ale jeho průběh holky rozhodil a už se do něj nedokázaly vrátit tak, aby hrály jako na začátku. Nejvíce jsme ve všech zápasech dělaly chyby do obrany u činností, které už bychom měly mít dávno osvojené. Proto se na tyto činnosti zaměříme v tréninku a věřím, že do dalšího turnaje bude progres znát. Také je nutné stále připomínat, že v těchto kategoriích výsledky nehrají primární roli a ráda bych se dopracovala k tomu, abychom i přes převahu soupeře dokázaly hrát na hřišti stále stejně a nenechaly se strhnout. Pozitivní bylo tempo v jakém jsme zápasy dokázaly hrát a to, že jsme nevzdaly jediný souboj a turnaj odmakaly."

Téměř měsíc si musí žákyně počkat na třetí turnaj v sezoně. Tentokrát se na ZŠ Horní utkají s Hornets, Hodonínem, Znojmem a TROOPERS.