S novým týdnem přicházíme s další výbornou zprávou na poli partnerském. Novým partnerem klubu se stala společnost Porsche Brno! Porsche Brno je součástí skupiny Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., tedy dceřiné společnosti rakouské firmy Porsche Inter Auto, která sídlí v Salzburgu a která se řadí k nejvýznamnějším a nejúspěšnějším subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Skupina Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je největším prodejcem vozů Porsche, Audi, Škoda, Volkswagen a SEAT v České republice. Disponuje největším skladem nových vozů a ročně prodá více než 20 000 kusů nových a ojetých automobilů.

„Chceme podporovat lokální sportovní kluby, být vidět v nejbližším okolí naší firmy a podporovat kvalitní trávení volného času mládeže i dospělých. Florbal Židenice je nám sympatický svým rozsahem, lokální blízkostí, máme k němu také rodinnou vazbu. Od spolupráce si slibujeme přiblížení se lidem v okolí. Chceme se profilovat jako partner sportu a mládeže, ale zároveň chceme zapracovat na vlastní image naší značky Porsche Brno. Dlouhodobě se prezentujeme jako součást velkého koncernu a dealer Volkswagenu, Audi a Škody, ale nyní je čas zapracovat také na komunikaci vlastní značky Porsche Brno,“ vysvětlila vedoucí marketingu Lenka Maléřová, s čím Porsche Brno do spolupráce vstupuje.

„Vítáme Porsche Brno do naší rozrůstající se rodiny partnerů. Je skvělé, že jsme se s takto významným partnerem domluvili na spolupráci a těšíme se, co všechno klubu přinese. Kromě finanční podpory by v budoucnu mohlo Porsche Brno klub vybavit vozidly, což je jeden z dalších plánovaných kroků rozvoje organizační složky klubu,“ uvedl ke spolupráci s Porsche Brno manažer klubu Lukáš Konvičný.

Děkujeme za podporu a těšíme se na společnou cestu za úspěchem!