Florbal Židenice a klinika NeoVize mají za sebou čtyři roky úspěšného partnerství, jehož cílem je mimo jiné zlepšení zdraví hráčů. Tato spolupráce umožňuje zaměřit se nejen na celkové fyzické zdraví, ale také na zdraví zraku všech svěřenců klubu.

Oční klinika NeoVize pečuje o zrak svých pacientů již od roku 2008. Kliniku založil její současný generální ředitel Petr Kocian společně se svým kolegou, očním lékařem a chirurgem Josefem Hyclem. První klinika zahájila svou činnost v pondělí 1. září 2008. NeoVize je největší česko - slovenskou skupinou očních pracovišť, která poskytuje široké spektrum ambulantní a chirurgické oční péče. Kromě zdravotní péče provozuje NeoVize i síť očních optik.

V rámci projektu Židenice nosí brýle jsme představili, jak jsou sportovní ochranné brýle a také pravidelné kontroly zraku důležité. Přiispívají k prevenci zranění a k včasné diagnostice očních vad. Díky spolupráci poskytla klinika NeoVize hráčům a hráčkám Židenic odborné prohlídky zraku, které probíhaly v průběhu celého roku. Výsledky těchto prohlídek odhalily, že někteří hráči a hráčky se s očními vadami potýkají, což umožnilo včasný zásah a adekvátní léčbu. Tímto krokem se podařilo zajistit, aby sportovci měli nejen vynikající fyzickou kondici, ale také dobrý zrak, který je nezbytný nejen pro jejich výkon na hřišti.

Tímto vyjadřujeme velké poděkování klinice NeoVize za poskytnutí profesionálních služeb a péči o zdraví našich hráčů. Těšíme se na pokračování této úspěšné spolupráce a na to, co další roky partnerství přinesou.

Více informací k výhodám pro naše členy a jejich rodiny najdete v členské sekci.