Více než 3 měsíce. Tak dlouho se nehrála nejvyšší ženská soutěž. Po udělení výjimky Ministerstvem zdravotnictví však Extraliga dostala zelenou, a o víkendu tak může pokračovat. Podmínkou k pokračování je však pravidelné testování hráček i realizačních týmů. Ženy se po restartu vydají do Prahy, kde se utkají s Tatranem Střešovice a v neděli přivítají na domácí půdě nováčka z Mladé Boleslavi. 

Tatran Střešovice vs. K1 Florbal Židenice

V sobotu ženy zajíždí do Prahy, kde se ve střešovické STODOLA aréně utkají s Tatranem. Ten v úvodních pěti kolech třikrát zvítězil a okupuje tak 4. místo v tabulce. V této sezoně oba soupeři na sebe narazí již podruhé. V prvním měření sil byl úspěšnější Tatran, který si z Brna odvezl 3 body po výhře 10:5. Dračice tak mají svým soupeřkám rozhodně co vracet. Utkání 12. kola začíná v 16:00. 

Soupisky týmů

K1 Florbal Židenice

Tatran Střešovice

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

K1 Florbal Židenice vs. MITEL Florbalová akademie Mladá Boleslav

V neděli ženy podruhé v této sezoně změří síly s extraligovým nováčkem. První vzájemný zápas lépe zvládly Dračice, který v Mladé Boleslavi zvítězily jednoznačně 6:1. Florbalová akademie ale zažívá velmi povedený vstup do nejvyšší soutěže, když z úvodních pěti kol, ve kterých potrápila všechny protivníky, vyválčila 6 bodů. Povede se Židenicím i druhý zápas s Mladou Boleslaví? Fandit můžete od 17:00! 

Soupisky týmů

K1 Florbal Židenice

MITEL Florbalová akademie Mladá Boleslav

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

PROGRAM 12. a 13. KOLA EXTRALIGY ŽEN


Sice bez diváků, ale s novým realizačním týmem vstoupí židenické ženy do restartu Extraligy. Podpořte naše děvčata a fanděte alespoň na dálku!