Přípravka

Přípravka, doplněna dvěma děvčaty z elévek, vyrazila na turnaj do Pardubic v brzkých ranních hodinách. Po příjezdu, bleskovém převlečení a pořádném rozcvičení, nastoupila v 9 hodin k prvnímu zápasu. Ve všech 4 utkáních základní skupiny všichni hráči i hráčky bojovali jako Draci a prezentovali se nebojácnou hrou a spoustou střeleckých pokusů. Přípravka ve skupině nenašla přemožitele, a tak zaslouženě postoupila do vyřazovací fáze z prvního místa. V semifinále si poradila s Mohelnicí a následoval boj o zlato. Ve vyrovnaném a bojovném utkání s Třebíčí přípravka prohrávala, ale po skvělém výkonu dokázala skóre srovnat. V základní hrací době ale o vítězi rozhodnuto nebylo, rozuzlení tak přinesly až samostatné nájezdy. V těch se více zadařilo Třebíči, židenická Dráčata tak na turnaji vybojovala krásné stříbrné umístění. 

Přípravka si za 6 utkání na turnaji připsala úctyhodných 40 gólů a naopak inkasovala pouze pětkrát. Všichni zúčastnění včetně trenéra Michala Hanáka si turnaj užili na jedničku a těší se na další zápasy!

Elévové

Na turnaj do Pardubic vyrazili také elévové. I když pro některé hráče byl start v této kategorii premiérou, bylo znát, že kluci už nejsou žádní začátečníci, a tak do play-off postoupili z 2. místa ve skupině pouze s jedinou porážkou. Po velmi krátké obědové pauze však Drakům nestačily síly na soupeře z Pardubic, a dále tak bojovali o 5.– 8. místo. Kluci dostali od trenérek velkou pochvalu za týmovost a dravost, která je neopouštěla ani ve chvílích chvilkového neúspěchu a znatelné únavy v náročném zápasovém programu, téměř bez přestávky.