Roli favorita potvrzovaly Židenice od úvodního hvizdu. Skóre otevřely v 5. minutě, prosadila se Zuzana Žampachová. O pět minut později zvýšila na 2:0 Kristýna Straková, do šaten tak odešly Dračice za příznivého stavu. Druhé dějství bylo na góly ještě plodnější. Ve 14. minutě přidala druhou branku v utkání kanonýrka Kristýna Straková a na 4:0 záhy zvýšila Klára Souralová. Židenice měly navrch a své soupeřky přehrávaly. Dobrý výkon ještě do konce druhé třetiny okořenily dalšími dvěma brankami, nejprve se trefila Kateřina Jančová a šestou trefu přidala Markéta Smutná. Zlín se na vstřelený gól nezmohl a brankářka Anna Nováková si tak dokráčela pro čisté konto. Definitivní tečku za utkáním udělala v 25. minutě Žaneta Gricová, která zvýšila na konečných 7:0.

„V zápase se Zlínem jsme byli lepším týmem. Udávali jsme tempo od začátku do konce hry a zaslouženě jsme zvítězili“, řekla k prvnímu zápasu trenérka Eva Smutná.

Po obědě čekal dorostenky těžší oříšek, nastoupily totiž proti prvnímu Znojmu. Dorostenky se však lídra tabulky nezalekly a brzy se dostaly do vedení díky Markétě Smutné. Znojmu se podařilo srovnat o tři minuty později, ale vedení na stranu Židenic vrátila opět Markéta Smutná. Dračicím se dařilo proměňovat šance i ve druhé třetině. Na 3:1 upravila skóre Kristýna Straková a stejná hráčka zařídila vedení 4:1 ve 24. minutě. Židenice tak vedly 4:1 a kráčely k cenné výhře. Hostující tým však nesložil zbraně, zapnul na vyšší obrátky a začal dotahovat. Zejména díky silné pětiminutovce v závěru třetí třetiny se Znojmu podařilo nejen vyrovnat, ale ze standardní situace 7 sekund před koncem dokonce otočit stav utkání. Dračice tak bohužel neudržely nadějné vedení a Znojmu podlehly těsně 4:5.

„Díky dvěma gólům Smutné a Strakové jsme se dostali do nadějného vedení 4:1. Bohužel ne na dlouho. Znojmo využilo našich zbytečných chyb a výsledek byl rázem srovnaný. Sedm sekund před koncem Znojmo využilo standardní situaci a otočily na 5:4. Bohužel jsme už vyrovnat nestihli. I přesto bych chtěla holky pochválit. I když to podle výsledku možná nevypadá, od začátku do konce makaly a bojovaly až do konce“, dodala k druhému souboji trenérka Smutná.

Na SportPointu tak dorostenky vybojovaly tři body a upevnily si 2. místo v tabulce 1. ligy dorostenek.