Poprvé v této sezoně se trenérka Natálie Janečková mohla spolehnout na plnou sestavu, do Křenovic totiž vyrazily všechny dorostenky posílené o starší žákyni Soňu Klíčovou. Skóre prvního duelu s Bulldogs Brno sice už v 15 vteřině otevřela Anna Klvačová, ale domácí tým brzy srovnal a do konce první třetiny si vypracoval pohodlný náskok. Dorostenky sice nepříznivé skóre stahovaly, ale herně jim to příliš nešlapalo. Pozitivem jsou 4 vstřelené branky, výhru si ale připsaly Buldočky. 

V druhém utkání se proti Židenicím představily dorostenky Aligators, které na domácím turnaji mohly počítat pouze s šesti hráčkami do pole. Přesto hrály aktivně a byly velmi vyrovnaným soupeřem. Židenické dorostenky se i v tomto utkání nedostaly do tempa a ačkoli zápas dotáhly do vítězného konce, tak se svým výkonem nemohly být spokojeny.

"Turnaj v Křenovicích se nám bohužel florbalově moc nepovedl i přes to, že jsme poprvé v sezoně odjížděly s tou nejsilnější sestavou. Konečně nás přestala trápit zranění a nemoci a mohly jsme se ukázat ve dvou lajnách. I přes to, že Buldočky nedojely v obvyklé sestavě, nás dokázaly potrápit. Pozitivem tohoto zápasu jsou naše 4 vstřelené góly, ovšem předvedená hra neukazovala to, o co se v poslední době na trénincích snažíme. To je především přechod 1-1 a klidná, postupná rozehrávka. Druhým soupeřem byly domácí Aligators, na než jsme si pravděpodobně vlivem jejich počtu hráčů do pole a minulého vzájemného zápasu věřily. To se nám však vymstilo a po první třetině byl stav utkání pouze 1:1. Do konce zápasu se nám podařilo ještě 2x skórovat, ovšem do tempa, které jsme si před zápasem kladly na srdce, jsme se nedostaly. I přes to, že Aligators disponovaly pouze 1 hráčkou na střídání, byla hra na míčku z jejich strany mnohem aktivnější. V obou zápasech nás tedy nejvíce trápilo nasazení, kontrola a jistota na míčku a také absence střelby. Na tom nyní musíme zapracovat," ohodnotila čtvrtý turnaj dorostenek hlavní trenérka Natálie Janečková. 

Další turnaj odehrají dorostenky v neděli 5. prosince na domácí půdě VUT, kde se utkají se Znojmem a Aligators.