Proti Hornets Brno a Blansku nastoupili dorostenci na turnaji v Dubňanech. V obou zápasech byla k vidění relativně vyrovnaná partie. Draci se snažili hrát aktivně, ale přesto to na soupeře nestačilo. Oba duely těsně prohráli. 

S týmem na výjezd vyrazil Dominik Němčanský, který na výkonech dorostenců viděl spoustu pozitiv. "V prvním zápase jsme sehráli vyrovnanou partii se srovnatelným soupeřem, který nás mírně převyšoval v některých technických schopnostech. V první třetině byl zápas z obou stran hodně rozlítaný, a z naší strany byla vidět velká nejistota a zbrklost v některých situacích. Do druhé třetiny jsme očekávali podobný průběh, ovšem chtěli jsme se prezentovat sebevědoměji a jistěji. Toto se nám ale vůbec nepovedlo naplnit a vlastními chybami jsme se sami dostávali do ještě větší nervozity a vytvářeli tak na sebe velký tlak. Bohužel jsme tímto dali soupeři příležitost překlopit, do té doby vyrovnaný zápas, na svou stranu. Do třetí části nám to ovšem paradoxně pomohlo a postupně jsme během třetiny začali pomalu získávat klid a rozvážnost v řešení situaci. Hra se vyrovnala a vytvořili jsme si několik slibných šancích, ve kterých nás bohužel trápila koncovka. Naše vlastní chyby a prozatím nedostatečná úroveň v zakončení nás bohužel bohužel stály všechny 3 body, které ovšem právem putují našemu soupeři, který toto utkání zvládl lépe. Náš výkon tedy ještě neměl takové parametry, které bychom si představovali, ale ukázalo nám to spoustu věcí, na kterých musíme do budoucna zapracovat.

Do druhého zápasu jsme šli proti ve všech směrech méně připravenému soupeři. Poučeni z prvního utkání, jsme do zápasu vstoupili sebevědoměji, a s vědomím, že my chceme určovat tempo hry. Toto se nám po většinu utkání dařilo plnit, čemuž napomohl i brzký gól, který se nám podařilo vsítit. Bohužel stejně jako v prvním zápase, tak i v tomto, nás sráželi naše laxní a zbytečné chyby, které nás i tentokrát stály všechny body. Z tohoto utkání jsme ale už mohli odcházet spokojenější. Naše hra se totiž výrazně zlepšila a tím i uklidnila, což mělo za následek velké procento držení balónku. Dalším pozitivem byl velký počet vypracovaných šancí a s tím i četnější střelba, která nám v první zápas chyběla. Druhé utkání už tak daleko více odpovídalo momentálnímu tréninkovému nastavení a z tohoto výkonu se už můžeme odrazit do dalších tréninků. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za obětavý výkon, který v obou utkáních podali. Na úplný závěr bych chtěl vyzdvihnout našeho gólmana, Martina Starého, který nás v obou utkáních hodně podržel a dal nám tak příležitost pomýšlet na body z utkáních."