Přichází jaro a s ním i nový partner! Tím se stala společnost HEUNISCH Brno. Slévárna HEUNISCH Brno produkuje náročné díly z šedé a tvárné litiny, které vyváží do celého světa. Dokáže vyrábět jedny z nejsofistikovanějších, nejkomplikovanějších a nejpřesnějších odlitků na světě. Její díly najdete například na slavném londýnském kole London Eye. Bez litých dílů od HEUNISCHe by nevyjely téměř žádné traktory, vlaky, zemědělské nebo stavební stroje.

Historie slévárny sahá do roku 1980 a v Brně se poprvé objevila v roce 2006. Své sídlo má slévárna v německém Bad Windsheimu a vůbec poprvé se do České republiky dostala v roce 1992. Dohromady disponuje čtyřmi provozovnami a zaměstnává více než 1200 zaměstnanců.

Hlavními zásadami společnosti HEUNISCH jsou: Spolehlivé dodávky, neustálé vzdělávání a školení všech zaměstnanců, investice do nejmodernější techniky, využívání synergií v rámci firemní skupiny a výroba v souladu s životním prostředím. Jejich cílem je dosažení vysoké podnikatelské kultury založené na vzájemném respektování, porozumění a ochotě ke spolupráci.

Jens Heunisch, ředitel slévárny HEUNISCH Brno vysvětlil, proč se rozhodl podpořit právě Florbal Židenice: "V Brně působíme bezmála dvacet let a sport v sousedních čtvrtích podporujeme velice dlouho. Chceme být užiteční svému okolí, tam, kde fungujeme. Nechceme podporovat vrcholové sportovce, ale každodenní radost z pohybu pro místní, kteří tady žijí. Florbal Židenice je klubem, který tuto radost předává všem věkovým kategoriím, a to je na něm velmi sympatické. Malým i velkým florbalistům i florbalistkám přejeme do letošní sezóny hodně zápalu, odhodlání a vítězných zápasů!"

Z dalšího nového partnera klubu má samozřejmě radost také Lukáš Konvičný. "Slévárna HEUNISCH je jednou z nejvýraznějších firem v Brně a největších ve svém oboru. Je tak skvělé, že jsme se domluvili na vzájemné spolupráci. Takto velká firma si organizace a aktivity, které podpoří, vybírá velmi pečlivě a proto mě obzvlášť těší, že si vybrala zrovna nás." 

Manažer klubu si také chválí nárůst počtu nových klubových partnerů a dodává. "V poslední době se nám daří navazovat nové spolupráce a tento trend bude pokračovat. V následujících týdnech oznámíme další tři nové partnerství. Čeká nás růžová budoucnost!"

Další informace o novém partnerovi naleznete ZDE.

Děkujeme za podporu!