Dva sportovně naladění parťáci uzavřeli svazek partnerský! Florbal Židenice před novou sezonou získává další posilu mezi partnery. Na vzájemné spolupráci se totiž dohodl se společností Telly, s. r. o.! Telly podpoří klub nejen finančně, ale také nabídne členům zvýhodněnou cenu na jednotlivé balíčky a zároveň se od sezony 2022/23 stane dodavatelem cen pro nejlepší hráčky utkání v rámci 1. ligy žen i 1. ligy juniorek. 

Telly je svěží, jednoduchá, férová a vždy dobře naladěná telka. V ČR poskytuje služby moderní internetové a satelitní televize a pevného připojení k internetu pro každou domácnost. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP.

V pestré programové nabídce si najde každý to své, kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů nabízí také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 a 2 HD, Nova Sport 1-4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Ligu mistrů UEFA, německou Bundesligu, španělskou LaLigu, italskou Serii A, MMA zápasy nabité UFC, zámořskou NFL, NBA nebo tenisové turnaje ATP.

Telly nabízí až 124 kanálů, z toho 79 v HD kvalitě, které je možné sledovat až na 4 zařízeních bez příplatku, přetáčení reklam nebo zastavení a zpětné zhlédnutí obrazu a využití 7 denního archivu, a to po celé EU.

"Jakožto dodavatel sportovního televizního obsahu již od roku 2014 máme ke sportu obecně blízko. A rádi jej podporujeme nejen v podobě sportovních přenosů, ale také v podobně aktivního sportovního výkonu. Oceňujeme hodnoty Florbalu Židenice, mezi které patří radost, pokora, síla, respekt a přátelství. Klub se snaží motivovat druhé k pohybu a ke sdílení všedních radostí i smutku, což povyšuje nad honbu za vítězstvím. Učí děti i dospělé ke vzájemné úctě a touze uspět nejenom ve sportu, ale i životě. Což je to, s čím se ztotožňujeme," prohlásil po uzavření spolupráce marketingový vedoucí Telly Jan Schöppel.

"Telly je v Česku pojmem a my tak máme obrovskou radost, že jsme se domluvili na spolupráci! Nejen, že nám nový partner pomůže finančně, ale potěší i naše členy a jejich rodiny zvýhodněnými balíčky. Spolupráci jistě ocení i hráčky žen a juniorek, které se mohou těšit na oblečení a doplňky, které Telly věnuje nejlepším hráčkám utkání. Těšíme se, co dalšího společně vymyslíme," přidal komentář k novému partnerství manažer klubu Lukáš Konvičný. 

Jaká je Telly? Veškeré výhody našeho nového partnera objevíte kliknutím ZDE!