V sobotu odehrály starší žákyně domácí turnaj a ukázaly divákům, že ani nízký počet na lavičce není překážka. Nejdříve nastoupily k vyrovnanému utkání proti TJ Znojmo LAUFEN CZ. Dračice napínaly celou halu až konce a vítězný gól si nechávaly na poslední 2 a půl minuty. Výsledek dokázaly udržet a zápas tak vyhrály. Ve druhém zápase si na Dračice brousily zuby Lvice. Židenice totiž nastoupily ke druhému utkání proti Zlín Lions. Na otevření skóre si diváci opět počkali, ale přišlo. Z hole Gajdošové a Horákové padly 2 góly a po druhé třetině byl stav 2:0. Začátkem třetí třetiny dokázaly Lvice vyrovnat. To se ale Dračicím nelíbilo a skóre postupně navyšovaly Černá, Pechurová a dvakrát po sobě pálila Škorpíková. Žákyně tedy zvládly i druhý zápas dne, ve kterém zvítězily 6:2. Díky tomuto úspěšnému dni si do tabulky připsaly 6 velmi cenných bodů.

"V sobotu se našim starším žákyním, de facto mladším žákyním, povedl mistrovský kousek, kdy 7+1 statečných nastoupily na palubovku Čejkovické v početní i zkušenostní nevýhodě. Na to, že naše starší žákyně tvoří spíše mladší žákyně, jsme již zvyklí, avšak vždy nás doplňovaly zkušené starší žákyně. Tentokrát celý turnaj však byl v režii hlavně mladších žákyň a pouze dvou starších. V prvním zápase jsme se střetli na domácí půdě se znojemským týmem, kdy zápas byl stále vyrovnaný a o vítězi rozhodl až konec třetí třetiny, kdy vítěznou branku vstřelila po nahrávce Anety Štěpánové Barča Gajdošová. Poslední minuty zápasu pak hrály dračice profesorsky a soupeři nenechávaly šanci dotknout se míčku a ohrozit tak Nikču Cenkovou. Radost z vítězství byla velká!

Do druhého zápasu jsme musely načerpat plno sil. Ačkoliv pro nás výsledky nejsou důležité, věděli jsme, že i v malém počtu dokážeme předvést solidní hru, a tak jsme chtěli navázat na stejnou hru jako v předchozím zápase. Zlín Lions nastoupil proti nám ve dvojnásobném počtu s mnohem vyspělejšími hráčkami, ale nenechali jsme se zastrašit. První třetina nepřinesla žádnou branku a začali jsme se prosazovat až v druhé třetině, kde se o první vstřelenou branku postarala opět Barča Gajdošová, která po střele Nelči Horákové dorážela před bránou soupeře. Na druhou branku jsme nemuseli dlouho čekat a zvýšili jsme náskok o další úspěšnou střelu a tentokrát z hole kapitánky Nelči Horákové. Do třetí třetiny vstoupil úspěšněji soupeř, kde ze standardní situace z rohu nastřelila zlínská hráčka do předbrankového prostoru, kde jsme v zápalu boje sklepli míček do vlastí brány. Hold, zvedáme si produktivitu (smích). Následně se Zlínu povedlo srovnat a začali jsme opět od začátku. Hlad po vítězství byl velký a začala gólová smršť. Konečný výsledek zápasu nakonec byl 6:2 ve prospěch Dračic. Celkově turnaj hodnotíme velmi pozitivně. I když jsme dojeli v malém počtu, šlo na holkách vidět velké odhodlání, sebedůvěra a velké pokroky v individuálních činnostech. Jsme na holky velmi pyšní a věříme, že to nebylo naposledy, kdy jsme takový výkon předvedli," pozitivně zhodnotila turnaj trenérka Markéta Sedláčková.