Florbal Židenice a GDPR

​​Vážení členové klubu Florbal Ždenice,

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES vstupuje dne 26.5.2018 v účinnost tato úprava také v ČR a dotýká se i našeho klubu.

Abychom splnili všechny požadované podmínky tohoto nařízení, je nezbytné aby všichni členové klubu (hráči) a případně i jejich zákonní zástupci podepsali formulář "Souhlas a informace o zpracování osobních údajů". Bez tohoto souhlasu členů, resp. jejich zákonných zástupců, by nebylo další fungování hráčů a hráček v klubu možné. S osobními údaji našich členů budeme nadále pracovat v principu stejně jako doposud a nejedná se tedy o žádnou zásadní změnu.

Všechny členy klubu prosíme o podepsání zmíňených formulářů a odevzdání svým trenérům (kdo se účastnil schůzky rodičů 10.3.2018 a podepisoval zde formulář tak má již vše vyřízeno).
Nezletilí členové klubu vyplňují formulář pro hráče a dva formuláře pro zákonné zástupce (pro oba rodiče, případně pro jednoho). Dospělí vyplňují pouze formulář pro hráče.

Formuláře jsou ke stažení zde:
Souhlas a informace o zpracování osobních údajů - hráč
Souhlas a informace o zpracování osobních údajů - zákonný zástupce


Velmi děkujeme za rychlou spolupráci!