Začíná dětský Hummel Open Game

Celkem 9 týmů - vyslanců K1 Florbal Židenice se představí od čtvrtka 20. června do neděle 23. června na brněnském turnaji Hummel Open Game Kids. Rozpisy utkání v základní skupině pro jednotlivé kategorie najdete níže.
Rozpis přípravka (BU9)
20.06 (Čtvrtek)    13:30    K1 Florbal Židenice    Troopers White    
20.06 (Čtvrtek)    15:00    DDM Rozmarýn Litoměřice    K1 Florbal Židenice    
20.06 (Čtvrtek)    17:15    K1 Florbal Židenice    PANTHERS OTROKOVICE    
21.06 (Pátek)    08:00    Bulldogs Brno Girls    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)    10:30    Sokol Brno I EMKOCase Gullivers Orange    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)    13:15    FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)    14:45    Gepardi DDM Helceletka Brno    K1 Florbal Židenice   

Rozpis elevové (BU11)   
20.06 (Čtvrtek)     13:30    FbC Coyotes Jablunkov    K1 Florbal Židenice    
20.06 (Čtvrtek)     19:00    K1 Florbal Židenice    Tatran Střešovice Black    
21.06 (Pátek)       13:30    ATU Košice florbalový klub    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)       18:30    BLACK ANGELS 2009    K1 Florbal Židenice   

Rozpis mladší žáci I. (BU13)
20.06 (Čtvrtek)    13:30    K1 Florbal Židenice    Panthers Praha C    
20.06 (Čtvrtek)    17:30    Fbc ČPP Bystroň Group Ostrava    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)    10:15    K1 Florbal Židenice    Floorball Club FALCON    
21.06 (Pátek)    19:00    K1 Florbal Židenice    PANTHERS OTROKOVICE   

Rozpis mladší žáci II. (BU13)
20.06 (Čtvrtek)    14:15    K1 Florbal Židenice B    Sokol Pardubice    
20.06 (Čtvrtek)    19:00    1. FBK Rožnov p.R.    K1 Florbal Židenice B    
21.06 (Pátek)    12:00    K1 Florbal Židenice B    Fbc Šternberk    
21.06 (Pátek)    20:30    K1 Florbal Židenice B    Prague Tigers Black   

Rozpis starší žáci (BU15)
20.06 (Čtvrtek)    19:00    K1 Florbal Židenice    PSKC Okříšky    
21.06 (Pátek)    11:00    K1 Florbal Židenice    Technology Florbal MB    
21.06 (Pátek)    14:15    K1 Florbal Židenice    Tatran Střešovice Black    
21.06 (Pátek)    19:45    K1 Florbal Židenice    Kanonýři Kladno Střelci   

Rozpis dorostenci (BU17
20.06 (Čtvrtek)      12:45    K1 Florbal Židenice    IBK Södra Böhmen      
20.06 (Čtvrtek)      18:15    Bulldogs Brno Orange    K1 Florbal Židenice      
21.06 (Pátek)        09:30    K1 Florbal Židenice    Panthers Praha       
21.06 (Pátek)        19:00    K1 Florbal Židenice    S.K. P.E.M.A. OPAVA

Rozpis mladší žákyně (GU13)
20.06 (Čtvrtek)    18:15    ACEMA Sparta Praha    K1 Florbal Židenice    
20.06 (Čtvrtek)    20:30    K1 Florbal Židenice    Tatran Střešovice Red    
21.06 (Pátek)    15:00    1. SC TEMPISH Vítkovice    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)    17:30    FBC Česká Lípa    K1 Florbal Židenice   

Rozpis starší žákyně (GU15)
20.06 (Čtvrtek)    14:15    K1 Florbal Židenice    Bulldogs Brno    
20.06 (Čtvrtek)    18:15    Tatran Střešovice    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)    08:45    K1 Florbal Židenice    S.K. P.E.M.A. OPAVA   

Rozpis juniorky (GU19)
20.06 (Čtvrtek)    16:30    BLACK ANGELS    K1 Florbal Židenice    
21.06 (Pátek)    11:00    K1 Florbal Židenice    FbŠ Bohemians    
21.06 (Pátek)    21:15    K1 Florbal Židenice    Majestic Llamas