Ženy A

Pohár ČP žen semifinále
20. 12. 2018 18:00 / ČPP Aréna Ostrava
branky: 15. Paulína Hudáková, 17. Nela Kapcová, 21. Denisa Kotzurová, 24. Viktória Grossová, 27. Kateřina Šromotová, 30. Pavla Kajfoszová, 47. Kristína Hudáková, 51. Denisa Kotzurová, 54. Romana Žurková - 16. Jitka Drápalová, 45. Kristýna Pospíšilová, 45. Alžběta Švehlová, 45. Martina Indrová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 11 - Lenka Remešová 14; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:3;

Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Měli jsme po třech prohrách malinko nervozní vstup do utkání, ale hlavně v první přestávce jsme se uklidnili a začali hrát sebevědomě. Do ideálu to má ještě daleko, ale potřebovali jsme zápas jako byl tento. Zvládli jsme i těžký okamžik na začátku třetí třetiny a o to víc Nás postup do finále může posílit. Těšíme se

Komentář trenéra hostí pana Jiřího Starého: V první třetině jsme měli mnohem víc šancí než soupeř, bohužel i takovou třetinu dokážeme prohrát. V druhé části hry se nám vůbec nepodařil začátek a Ostrava získala rozhodující náskok který jsme stáhnout nedokázali. Gratulujeme soupeři k výhře a přejeme hodně štěstí ve finále.