Ženy A

Pohár ČP žen čtvrtfinále
14. 11. 2018 19:40 / STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Střešovice - Florbal Židenice 2:3
branky: 19. Daniela Reindlová, 27. Liana Matěvosova - 23. Natálie Janečková, 34. Natálie Janečková, 48. Andrea Dernerová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Eliška Drbalová ? - Lenka Remešová ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:1;

Komentář trenéra domácích (Pavel Skazko): Nevím tedy na kterém utkání trenér hostí dnes byl, ale dnes nevyhrál lepší tým a především zamrzí, že smysl pro fair-play se v Židenicích příliš neuznává. Nicméně jsme si zápas prohráli samy a už teď se tešíme na poslední zápas sezóny, kde se ukáže, kdo je lepším týmem.

Komentář trenéra hostí (Jiří Starý): Dnes jsme byli po většinu zápasu lepším týmem, naší nešikovností v zakončení jsme ale zápas dovedli do dramatické koncovky. Posledních pět minut nás Tatran zatlačil, výhru jsme ale už ubránili. Díky soupeři za zápas.