Ženy A

Play-down 2.série 4.zápas
6. 4. 2019 19:00 / Slavia VŠ Plzeň
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - K1 Florbal Židenice 2:7
branky: 9. Julie Volkmannová, 17. Gabriela Vaníčková - 17. Natálie Janečková, 21. Lucie Romančáková, 23. Zuzana Hubáčková, 40. Julie Volkmannová, 50. Andrea Dernerová, 57. Andrea Dernerová, 60. Kristýna Pospíšilová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Lenka Šindelářová 19 - Karolína Krištofová 18; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:3;

Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Povedla se nám první třetina, bohužel do druhé jsme vstoupili chybami a pa opět inkasovali v oslabení. Závěr už byl vabank, risk bohužel nevyšel. Děkuji všem, kteří se podíleli na průběhu celé sezony. Věřím, že i přes nepovedené výsledky jsme v Extralize snahou o aktivní florbal zanechali sympatickou stopu. Až se příště vrátíme, budeme zkušenější a snad i úspěšnější. Gratulace Židenicím.

Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): I přes nepříznivý vývoj skóre na začátku zápasu celý tým věřil že dnes ten čtvrtý bod do série urveme. A to možná byl ten rozhodující faktor. Díky soupeři za celou férovou sérii a přeji hodně štěstí do další sezóny.