Ženy A

Play-down 1.série 6.zápas
22. 3. 2019 19:30 / SH ZŠ Dobiášova Liberec
Crazy girls FBC Liberec - K1 Florbal Židenice 7:4
branky: 2. Michaela Mlejnková, 6. Klára Leierová, 32. Aneta Foffová, 35. Klára Leierová, 38. Michaela Mlejnková, 50. Michaela Mlejnková, 57. Michaela Mlejnková - 1. Kamila Pravcová, 4. Kateřina Rybníčková, 40. Lucie Romančáková, 59. Andrea Dernerová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 18 - Karolína Krištofová 17; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:1;

Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): Úleva, úleva, úleva....holkám gratuluji že udrželi extraligu a bude se tu hrát i příští sezonu.Dnes ze začátku velmi vyrovnaný utkání, ale bylo dnes i vidět to kdo tu sérii chtěl vyhrát víc. Holkám děkuji za předvedenou hru a neskutečný morál. Židenicím přeji hodně štěstí do dalších bojů, určitě mají své místo v extralize. JE TO TAM!

Komentář trenérky hostů \:p.Prouzvé: Bohužel jsme nedokázali zužitkovat povedený vstup do zápasu a pokaždé jsme soupeře nechali rychle dorovnat. Zatímco v celé sezoně se nám hra v oslabení dařila, v play-down se nám v této činnosti krutě nedařilo, stejně tak v přesilovkách. To spolu s individualitami rozhodlo. Klobouk dolů, co předvedly Hanka Koníčková a Míša Mlejnková. Děkuji aktérům série za vzájemný respekt a gratuluji Liberci.