Ženy A

Extraliga žen 9.kolo
28. 10. 2018 16:00 / Slavia VŠ Plzeň
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - K1 Florbal Židenice 3:2
branky: 5. Helena Böhmová, 20. Anna Alexandra Suková, 40. Nikola Křemenáková - 25. Anna Běhounková, 42. Andrea Dernerová; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 14 - Karolína Krištofová 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1;

Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Dnes se nám vydařila první třetina, kdy jsme si vytvořili dvougólový náskok. Druhá třetina byla z naší strany hodně zmatená, ale ve zbytku utkání se nám podařilo 3 body víceméně umlátit. Po pátečním fiasku je ale dnešní vítězství příjemná vzpruha. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.

Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): Plzeň byla dnes lepší, rychlejší a zaslouženě bere výhru. Náš výkon bohužel nebyl ideální a když nejsme schopni proměnit těch pár šancí co si vytvoříme tak je výsledek takový jaký je. Soupeři gratulujeme a nás čeká plno práce.