Ženy A

Extraliga žen 8.kolo
26. 10. 2018 19:00 / VUT CESA Brno 1
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 1:3
branky: 13. Kamila Pravcová - 38. Tereza Mošťková, 40. Martina Pejzlová, 60. Tereza Mošťková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 9 - Martina Franková 15; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:1;

Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): První třetina oboustranně nervózní a vyrovnaná, ve druhé třetině většinu času soupeře přehráváme, ale finální přihrávka a zakončení bylo velmi špatné a v závěru soupeř předvedl efektivitu zakončení a otočil zápas. Třetí třetina na výsledku už nic nezměnila. Díky skvělým divákům.

Komentář trenéra hostů (Alice Pavlíková): I přes nepovedený výkon bereme tři body a to je nejdůležitější. Dvě povedené akce rozhodly zápas, jinak jen boj a boj. Výborný výkon naší brankařky a bojovnost v závěrečných minutách. Děkuji soupeři.