Ženy A

Extraliga žen 6.kolo
7. 10. 2018 17:00 / VUT CESA Brno 1
K1 Florbal Židenice - Panthers Praha 5:4
branky: 14. Kateřina Rybníčková, 20. Natálie Janečková, 38. Andrea Dernerová, 44. Kristýna Pospíšilová, 55. Kateřina Rybníčková - 8. Ivana Lamková, 10. Kristýna Lochmannová, 31. Dominika Steinbachová, 35. Tereza Syslová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 20 - Kristýna Horňáková 20; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:0;

Komentář asistenta trenéra hostů (Štěpán Weber): No my jsme se letos asi rozhodli, hrát na soupeře jen to, co stačí a dneska jsme se teda přepočítali... Začátek byl slušný, ale naivně jsme se uspokojili a soupeři pak spíš pomáhali a hráli pod svoje možnosti, což je k zamyšlení. Podcenění soupeře, které nemohlo bohužel jinak skončit. Díky za zápas.

Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): Dnes jsme nevstoupili dobře do první ani druhé třetiny, holky ale dokázaly dvakrát dotáhnout dvougólovou ztrátu což je vynikající. Nakonec podle mě rozhodlo to že jsme prostě chtěli víc vyhrát, pro nás velmi důležité tři body.