Ženy A

Extraliga žen 5.kolo
30. 9. 2018 00:00 / VUT CESA Brno 1
K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 2:4
branky: 32. Kamila Pravcová, 41. Andrea Dernerová - 16. Adéla Bočanová, 26. Hana Poláková, 51. Hana Poláková, 60. Hana Poláková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 23 - Daniela Kreisingerová 41; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2;

Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Ubojované vítězství. Jsme rádi, že si odvážíme plný počet bodů. Dařilo se nám při nestandardním počtu hráčů na hřišti a také díky naší skvělé brankářce jsme vyhráli. Díky soupeři za zápas.

Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): V první třetině šlo o vyrovnaný zápas, od našeho prvního vstřeleného gólu jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyrovnali. Zápas nakonec rozhodla naše špatná produktivita a využitá přesilovka soupeře v poslední třetině.