Ženy A

Extraliga žen 4.kolo
28. 9. 2018 00:00 / ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - K1 Florbal Židenice 5:2
branky: 10. Romana Žurková, 22. Romana Žurková, 32. Romana Žurková, 38. Nela Kapcová, 39. Viktória Grossová - 44. Eva Smutná, 57. Natálie Janečková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Pavla Lišková 21 - Karolína Krištofová 21; po třetinách: 1:0, 4:0, 0:2;

Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): Dnešní zápas rozhodla druhá třetina kdy jsme soupeři tři góly nabídli našimi chybami. První třetinu jsme naopak odehráli skvěle a je jen škoda že jsme nedokázali využít některou z našich šancí. Třetí třetinu jsme dokázali vyhrát, ale na zvrat už to nestačilo. Každopádně z naší strany dobrý zápas.

Komentář trenéra domácích (Jakub Robenek): Nepěkný zápas pro oko diváka. Potvrdili jsme začátek sezóny bodově, nikoli však herně. Nešlo Nám to, prali jsme se sami se sebou, nedokázali jsme volit správná řešení a nebyli jsme si schopni ani vyhovět a pomoct. 1na1 jsme dneska byli velmi nekvalitní a proto je výsledek jaký je.